Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Az "Another" című animében...

Az "Another" című animében miért kell meghalniuk ha van egy plusz fő?

Figyelt kérdés

2012. szept. 7. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem.

ha figyeltél , akkor lett csak osztálykatasztrófa amikor a +1fővel volt valami , ugya a történetben Misaki Mei a +1 akit semlegesnek , levegőnek néztek .

Aztán ugye Sakakibara is az lett .


Ui: az Anime végét rendesen elcseszték (egyéni véleményem)

2012. szept. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt értem de miért akkor ha plusz egy fő van? Mi köze ennek a 26 évvel ezelőtt történtekhez?
2012. szept. 7. 18:43
 3/9 anonim ***** válasza:

Miért nem nézed meg az animét ?:D

Mindent elmagyaráz normálisan benne :D

Így spoilerezgetni sztem tök felesleges , meg nemis fer .

2012. szept. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Megnéztem
2012. szept. 7. 21:06
 5/9 anonim ***** válasza:

Akkor nem értem mit nem értesz :D

Nem olyan bonyolult anime :D

2012. szept. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Na az addig oké h volt ez a 26 évvel ezelőtti baleset de utána ehhez ,hogy kapcsolódik az ,hogy az osztályban meghalnak az extra gyerek miatt ezt most az a haláleset hozta be vagy mi?:)
2012. szept. 7. 21:14
 7/9 anonim ***** válasza:

Kimásolom az ismertetőből az ide tartozó rész-t:


"1972-ben egy Misaki nevű tanuló járt az Északi Yomiyama Általános Iskola kilencedik évfolyamának hármas osztályába. A fiú nagy népszerűségnek örvendett az osztályában, egyaránt szerették a diákok és a tanárok is. Szinte mintatanulónak számított, aki még a sportokban is kiválóan teljesített. De nem sokkal azután, hogy elkezdte a kilencediket, meghalt. A tragédia híre mindenkit sokkolt. Viszont egyszer csak valaki azt mondta a fiú székére mutatva, hogy Misaki itt van, nem halt meg. Attól a naptól fogva a hármas osztály úgy viselkedett, mintha elhunyt osztálytársuk még mindig élne. Ezt a színjátékot egészen ballagásig folytatták. Az igazgató még azt is elrendezte, hogy Misakinak is legyen széke a ballagási ceremónián. Ám ezzel a szerencsétlenséggel nem is gondolták, mi vette kezdetét..."


Magyarul :


Ugye mindig volt onnantól +1 fő az osztályban aki halott volt.

Ezt úgy jáccották ki hogy valakit semmibe vettek , mert nemtudták ki a halott.

Még a halott se tudta magáról hogy halott.

Csak 3.végi osztályképen láccott a fotón valami folt hogy ő a halott +1.

Amikor nem tudták ki jáccani akkor következett be a "katasztrófa".

Viszont ha rájönnek ki az az +1 aki halott és megölik megint az átok az évre eltűnik (ezt akkor mondta el amikor a kazettát hallgatták) , ugye ezért kezdtek el a végén gyilkolászni , mindenki aszitte hogy Misaki a +1.



Így már érted ?:D

2012. szept. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az előttem lévő válaszoló jól írta, de itt egy link ezzel kapcsolatban.

A lényeg (válasz) 1. lap alján van.

[link]

2012. szept. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen köszi:))
2012. szept. 9. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!