Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mondanátok Shoujo mangákat...

Domo-chan kérdése:

Mondanátok Shoujo mangákat amiket online is lehet olvasni?

Figyelt kérdés
Olyanokat mit például: Kimi ni Todoke,Kaicho wa maid-sama! vagy az Oura High School Host Club.

2012. szept. 11. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Crayon Days: Daikirai na Aitsu

Sukitte ii na yo /ennek októbertől lessz animéje is!/

L-DK

Vampire Knight

Black Bird

2012. szept. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sukitte li na yo - lesz animében is

Tonari no kaibutsu-kun - ennek is lesz animéje

Kamisama hajimemashita - ennek is lesz animéje

Black bird

Jungetsu + kareshi

Barajou no kiss

Oresama teacher - nem kifejezetten shoujo, de megéri elolvasni

Hanatsukihime

Hana to akuma

Kiss/hug

charming junkie

Dengeki daisy

Watashi ni xx shinasai

Gauken ouji

Beast master

Kouko debut

L-DK

Nisekoi

Reimei no arcana

Akagami no shirayukihime

Yoroshiku master

Inu x boku ss - van animében is

Hana ni arashi

Merupuri

Nanaco robin

Zettai Heiwa Daisakusen

2012. szept. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Moe Kare

Tsuki no Toiko Ai no Kizu

Gals

2012. szept. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

* Tsuki no Toiki Ai no Kizu

bocsi, elírtam az előbb

2012. szept. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :DD
2012. szept. 12. 19:33
 6/9 anonim ***** válasza:

Olvastam az általad említetteket, és szeretem is őket. Főleg Kimi ni todoke-t, örökös kedvencem.♡ :)


Ezeket olvasom még:

-Ao Haru ride (lenyűgöző...)

-Stroba Edge (ezt ugyanaz rajzolta, de szerelmi szövések, sokszögek vannak benne, ha ez nem zavar, akkor biztosan tetszene)

-Say i love you (Hát ez nem olyan ártatlan, a Mangafox-on is 18+, de nem durva. A főszereplő srácnak volt egy kis kalandja régebben egy lánnyal, nekem emiatt nem tetszik annyira.)

-Hiyokoi (Van belőle egy rövidke OVA is, de az semmit sem ér. A manga pedig egész aranyos, bár nem nagy szám) :)

-High School Debut (Ez jóó hosszú, nem olvastam végig, csak az első 5 kötetet, de azok nem voltak rosszak.)

-Beauty Pop (Nem valami szép, és nem is valami jó, de az egész le van fordítva magyarra, s online olvasható az animeaddicts-en)

-Last Game (Ez már egyetemistákról szól, de nagyon aranyos, és hangulatos!)

-The Wallflower (Első ránézésre csúnya a rajzolása, de ha tovább nézed, nos... akkor is az marad. DE! Ha megszokod, vagy nem érdekel, akkor nagyon meg lehet szeretni. Jó hosszú, vicces és őrült. Sunako-chan nagyon édes, és az egész manga az, még ha betegesnek is tűnhet) :D



És én ennyit olvasok/olvastam. :) Legtöbbje még fut, de a Strobe Edge, és a Beauty Pop már befejeződött.

Nem tudom, hogy mennyire tetszenének, de egy esélyt adhatsz nekik. :) Oh, és amúgy szerintem minden mangát lehet online olvasni. :)

2012. szept. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm hogy leírtad a saját véleményedet is így könnyebb választani :D Bár én jobban szeretek animéket nézni

a Skip Beatnek a folytatása csak mangaként van meg :( És ezért gondoltam hogy akár másokat is olvashatnék,köszönöm hogy leírtátok ^^

2012. szept. 22. 09:21
 8/9 anonim ***** válasza:

Most látom Skip Beat rajongó vagy! :)

Van belőle egy dorama is (Extravagant Challenge), amit én személy szerint imádtam. Nem tudom, hogy szereted-e az ilyeneket, de nekem nagyon bejött.

Sajnos elég befejezetlen, de tudtommal jönni fog egy második évad. :)

Magyarul kb. 10 rész van felrakva a netre, de folyamatban van a feliratozás! :)

Én a mangát/animét nem ismerem, szóval csak így ajánlom. Mivel te ismered őket, lehet, hogy másképp fog tetszeni. De érdemes megnézni! ;D

"Előzetes":

http://www.youtube.com/watch?v=sOFg2v2tzMU

2013. jan. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nekem amik nagyon tetszettek:

Galism

L dk

Akuma de sourou

Kyou no kira kun

2016. márc. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!