Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valaki valami jó animét?

Valaki valami jó animét?

Figyelt kérdés
Tök mind1 hogy milyen, csak szeretnék képben lenni :)

2012. szept. 21. 09:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Maho shojo madoka magica
2012. szept. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2012. szept. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Én a Hunter x Hunter-t ajánlanám, mivel több anime műfajt is magában foglal. Ez inkább kalandozós, dráma, vígjáték, egy kis harccal, de azt nem viszik túlzásba.

Ha ilyen teljesen harcolós kell, akkor ott a Dragon ball, Naruto, Bleach, Fairy tail. (Ezekből nem mindent láttam, de ezekre mondják, hogy jók.)

Ha valami horror kell, akkor High School of the Deadet tudom mondani.

Ha valami gondolkozós, taktikázós, elvont anime kell, akkor a Death Note-ot ajánlom.

Ha szerelmes, akkor Honey and Clover, To Love Ru,Shugo Chara.

De kinek mi a jó, meg kinek milyen típus jön be, szóval szerintem pontosíts a kérdésen.

2012. szept. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor valami mesterművel kezd , ne 1 tömeg shounennel.


PL:


Code Geass

HagaRen(2009)

Elfen Lied

Mirai Nikki

Angel Beats!

Claymore

Shiki


Szerintem ha "képbe akarsz lépni" akkor valami olyannal kezd amit legalább MAL-on felvan pontozva.

2012. szept. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
animeonlinehun.blogspot.com-on rákattintasz az egyik részre és akkor belenézhetsz online különböző animekbe
2012. szept. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha hosszút akarsz: Naruto, Naruto Shippuuden, One Piece, Bleach, Inuyasha, Dragon Ball (sima, Z, GT)

Rövidebb: Death Note, Fullmetal Alchemist Brotherhood ->e 2-t mindenképp ajánlom

Esetleg a Soul Eater, ez is rövidebb, már befejeződött és harcolós+vicces történet :)

Esetleg a Deadman Wonderland, az inkább véresebb és még csak az 1. évad ment le (lehet nem is lesz több )

2012. szept. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ, megpróbálok keresni párat az ötletek közül :)
2012. szept. 29. 18:52
 8/8 ortin ***** válasza:
Fairy Tail
2012. okt. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!