Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hetalia! Poroszország miért...

Effiee kérdése:

Hetalia! Poroszország miért albínó?

Figyelt kérdés
Egy ideje keresgélek válaszokat ebben a témában, de sehol sem találtam rá. Poroszországban volt talán a legtöbb albínó száma? Vagy ezzel jelzi a mangaka, hogy rövid életű volt? Ki mit gondol erről?

2012. szept. 23. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén nem hiszem, hogy van jelentősége. Ne legyen mindegyik karakter ugyan olyan.

Ennyiből feltehetnéd a kérdést, Oroszországnak miért szürke a haja Ukrajnával és Fehéroroszországgal együtt.

Gondolom talán azért is, hogy mutatja hogy már nem létezik, avagy a te általad említett rövid élet.

2012. szept. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
47%

1.Nem az!!>3< ((najo az csak nem akarom beismerni!)) szóval nem az!!

2.Szerintem azért mert már nem "létezik" úgy mint régen=> nem halt meg ezt nem mondhatom de már mindenki azt mondja hogy ilyen ország MÁR nem létezik pedig de!!

2013. jan. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
61%
Nem albínó.>.<xD Nem tudom, de így a legaranyosabb.:3
2013. ápr. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul állítólag az albínóknak rossz a szemük *elképzeli Poroszországot szemüveggel, elorrvérzik*
2013. júl. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Poroszország albínó. A mangaka is megaszonta.


Egyébként legelőször szőke-kék szemű lett volna, de így ijesztőbb. -> Eredetileg a "gonoszak" táborát gazdagította, de a mangaka idővel több hülyeséget vert belé. Olyan, mint Anglia.

2013. aug. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert így még királyabb vagyok :P


~Poroszország~

2014. aug. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!