Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik az a szereplő, akit a...

Melyik az a szereplő, akit a legjobban utálok a narutoban és a naruto shippuudenben?

Figyelt kérdés
az indoklás nem olyan fontos, de ha lehet azt is írjatok

2012. szept. 28. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Sakura(olyan idegesito,es nem csinal semmit,azt sem ertem h lett ''eros'' es miert kell tsunadehoz hasonlitani,nincs koztuk semmi amiben hasonlitananak)Tsunade,jiraya,sai(ot meg miert is tettek be??????!!!! )
2012. okt. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Naruto: Ino, Orocsimaru, Kabuto

Naruto Shippuuden: Orocsimaru, Kabuto, Obito , Sasuke, Madara

2012. dec. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Utolsó, utálod madarát? Nekem ő a kedvencem :((
2020. febr. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Sziasztok! Nem tudom, hogy még aktuális-e a kérdés, de jobban elgondolkodva sok karakter volt, akiket anno ideig-óráig utáltam az animében, de idővel mindegyikről megtudunk olyat, amivel az én szememben kiegyenlítették a számlát. Gondolok itt Itachira, Madarára, Obitóra, Orochimarura. Kabuto egy jó gonosz volt, szerintem kellett egy ilyen fajta villain is a sztoriba. Sasuke megkapta a lehető legjobb lezárást az alap animében. Sakura számomra nevetség tárgya volt mindig is, de sosem utáltam. Régen láttam az animét, ezért lehet valakiket kihagytam, az „utált karakterek, akik története kiegyenlítette a számlát” listáról.

Viszont.

Volt valaki, akit minden későbbi után is szívből gyűlöltem; Danzo.

Az ő karaktere is kellett a történethez, mert hát sok, hosszabb sztoriba kell egy ilyen is. De őt akkor is utáltam, gyűlöltem, most, évekkel később is így vagyok ezzel és azt gondolom megérdemelte azt, amit kapott.

2022. ápr. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!