Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animések a Mahou Shoujo...

Animések a Mahou Shoujo Madoka★Magica tényleg ennyire jó hogy 8.72-re felvan pontozva vagy túl hypolt?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam meg e nézzem , de kicsit furcsálottam hogy az ilyen masou shuojos animéket általában jóval 8alá pontoznak , ez meg majdnem 9.en áll .


Megéri megnézni ?



#anime #Mahou Shoujo Madoka★Magica
2012. okt. 1. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát én most nézem :D gondolkodtam én is rajta, de belevágtam xd

Amúgy hát szerintem nem hinném hogy ennyire jó lenne. A grafika szép, és a megoldása tetszik, bár maga a karakterdizájn nem igazán tetszik. A hangok jók, a zene jó.

Most jön maga a történet.. ez az ami nem igazán izgalmas (számomra), bár ez mahou shoujo, a seinen kategóriában van, vannak elég torz gondolatok benne. Én úgy érzem, mintha a főszereplő egy apró mellékszereplő lenne. Ha megnézed majd megtudod.

Bár ha nagyon unatkozol és van egy szabad délutánod, bedarálhatod, ma kezdtem el, most 10 résznél tartok, de már kicsit uncsi, szóval holnapra hagyom :)

2012. okt. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
melyik oldalon láttad ezt a pontozást? mert aa-n az animék 80%-a 8 pont felett van...ha meg mal-on láttad, akkor lehet benne valami..
2012. okt. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
AA-t nemszoktam figyelembe venni , ott szinte csak magyarok vannak , meg ott szinte mindent felpontoznak .
2012. okt. 2. 12:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Én láttam már, és nekem nagyon tetszett :) Igaz, kicsit túl is van hypolva, de szerintem attól függetlenül egy nagyon izgalmas anime, jó történettel, jó szereplőkkel, érdekes ellenségekkel és hangulatos zenével. Szerintem érdemes belevágnod :)
2012. okt. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

mikor először belekezdtem, azt hittem, a vadmacskakommandó-féle gagyi rózsaszín cukormáz anime. Aztán végigbőgtem.

Nagyn jó kis dráma, ami eléggé tanulságos is, elvégre megtanít arra, hogy nem mindig jó, ha teljesül egy kívánságod, és nem szabad felelőtlenül cselekedni. Néha Madoka tényleg olyan, mint egy mellékszereplő, de ez az anime szerintem lényegében nem is csak róla szól, meg hát, ha nem így lenne megcsinálva, ahogy, akkor francot se értenénk a történetből :D szerintem érdemes belevágnod, nem kell ám mindig a pontozást nézni... majd a saját véleményed alapján meg tudd ítélni :)

2013. febr. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azóta én is láttam , hát igen , mondjuk szerintem inkább thriller volt mint dráma.
2013. febr. 13. 22:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Az elején még nagyon gagyi de minél több részt nézel belőle egyre jobb lesz.Érdemes megnézni.
2014. jan. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!