Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek a . hack animek...

Szerintetek a . hack animek vagy a Sword art online a jobb?

Figyelt kérdés

Válaszod indokold.

Szerintem a .hack jobb, mert több érzelmet váltott ki belőle, de a SAO sem rossz és mivel még nincs befejezve változhat a véleményem. Meglátjuk milyen lesz ez az új arc.



#anime #SAO #.hack
2012. okt. 15. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha azt nézed hogy alaptörténete mind2nek mmorpg , akkor egyértelműen a .hack// , a SAO az 1 vicc nem mmorpg .

Harcok terén is messze a .hack , Haseo és Ovan harca az egyik legjobb fight , ugye a saoban meg megy kb a kardal hadonászás . Főszereplők hát , a rootsban Haseo nagyon bejött , kirito mögötte , viszont a többi hackes fsz nél jobb . Grafikában , igaz a Roots 2006os , de a 2008as G.U.Trilogy igaz CGI de baromi szép , a mostani 2012es cgi movie a játékban meg lélegzet elálítóan szép.Nem tudom én át tudtam érezni Haseo Fájdalmát és Dühét , még Kiritot csak sajnálni tudom hogy el képeztően buta ..


Igazából a SAO eddig 1 hatalmas csalódás , mmorpg-t vártunk , erre kaptunk 1 romantikus vérgyenge drámát nyomozással MMORPG-nek mondva , ahol a halottak úgy kelnek fel mint Ichigo Ulq. ellen.


Amúgy a Sao-t is csak azért istenítik mert horriblés meg nálunk AA-s project .

A .hack//-et meg malon is látták 5ezren , sajnos nem annyira ismert .

2012. okt. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

UI: Hogy ha valami nagy sao fan jön a topicba nyugodtan lehet lepontozni , ígyis bőven jó helyen vagyok a toplistán !


Ciaossu!

2012. okt. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nekem a Roots a kedvencem és imádom Haseot, de a G.U.Trilogy az valami nagyon ronda lett... Csak a jó sztori miatt néztem meg egyszer, de nem értem miért nem maradhattunk a rendes animációnál, amikor az meg bírják rendesen csinálni.

A SAO-t szerintem meg túlságosan lebecsülöd. Úgy látom inkább az idegesít, hogy ilyen népszerű.

2012. okt. 15. 22:44
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem engem az idegesít (vagy inkább nem értem énse tudom?) hogy hova hypolják fel ? Egy össze vissza valami lett .. semmi eredetiség , mindeből belerakni 1 kicsit azt lesz ami lessz..

Szerintem amúgy a G.U.Trilogy szép lett , CGI az ilyen és ahhoz képest hogy 2008as CGI ami a maiakkal felveszi a versenyt .. bár azt tény hogy a CGI nem mindenkinek jön be.

2012. okt. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Lehet engem azért nem idegesít, mert megszoktam, hogy mindig van valami amit fölhypeolnak :D Ilyen volt pl a Gulty Crown is.
2012. okt. 15. 22:49
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért a Guilty Annyira nem , de mongyuk a Madoka Magica is , 8.80 HOVA?

Én 6 pontot adtam rá , közepesnél kiscit jobb volt ..

2012. okt. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én nem ismerem a hack-et, de már terveztem valamikor megnézni. A SAO-ról először volt egy véleményem, már vártam, és először tetszett. Azt hittem ilyen tényleg (miután nincs benne vér) horror stílus, az emberek nem halnak meg, de elvesztenek. Már az elején lehetett látni, hogy Asuna lesz megint egy húdejó karakter és főszereplő, de tévedtem. Úgy érzem valamit nagyon benéztem én is. Most nézni fogom, de már elment tőle a kedvem. Azt hittem az egész anime a játékban lesz, kb Asuna a felénél kiesik, a végén Kirito meghal. Na most félig igazam lett. Eléggé meglepett a dolog..

A másik, amikor Kirito harcolt azzal az emberrel a kanyonban(vagy hol) az levágta a kezét. Nem úgy volt, hogy a sérülések valósak lesznek? (vagy lehet én értettem félre és a való világbeli dolgok lesznek a játékban valósak, nem tudom.)

A másik, amikor néztem, kicsordult az összes nyál a képernyőből. Mi ez a szeretlek dolog, nem is ismerik egymást, egyszerűen csak lett. Így nagyon lement a SAO.

A többiről meg vannak túlhypoltak igaz, én a Madokáról sok jót hallottam, hát kín szenvedés volt, a Guilty meg foglyuk rá, hogy tetszett, de végére ott azt számítottam nem lesz happy end.

(Hogy mennyire utálom, hogy mindennek happy endje van :D)

2012. okt. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Végre valaki aki egyetért velem .. nem 1 helyen vérzik a sao storyja..


-OJ- vagy mi ?:D

2012. okt. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a .hack milliószor jobb, SAO egy light novel, fanservice-n van a hangsúly, moe/ecchi karaktereken, és nem a story-n... az másodlagos, ahogyan a harcok, és a bemutatott világ (mmorpg) is, .hack-nek kiváló story, szereplők, zenék, harcok, SAO-ra kb egyik sem mondható el...
2012. okt. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!