Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miért rajonganak ennyien az...

Miért rajonganak ennyien az unalmas, klisés, vontatott animékért?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanokra, mint Naruto Shipuuden, Sword Art Online, Bleach stb. Most elsősorban nem a kisgyerekekre gondolok, hanem a nagyobbakra, mert látom ők is istenítik ezeket a szennyeket.

2012. okt. 17. 16:35
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:

Látod ezt énis szeretném tudni .

HERÓTOM VAN A SAOTÓL KONKRÉTAN!

A tök*m kivan vele hogy hypolják közbe középszerű .. (Madoka Magica v2..)


Naruto Shippuden is középszerűnél azért kicsit jobb , jó storyval , de kb ennyi meg jó harcok , világot nem váltja meg ..


A Bleach meg .. 1x végig néztem köszönöm elég volt ..


Maga műfajában szerintem egyik se kiemelkedő , sőt a SAO hype ellenére szerintem Messze nincsa Code Geass és a Monster közelébe mint Seinen anime .


Shounen fightok közül is szerintem elég messze van a naruto és a bleach is a One Piecetől , főleg tavalyi év Manga eladásai után (30milliós OP előny)

2012. okt. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Hát azért a Narutora sem mondanám, hogy jó story, de a többiben egyet értek. Vannak ezerszer jobb animek, amik több figyelmet érdemelnének, mint ezek.
2012. okt. 17. 16:44
 3/44 anonim ***** válasza:

Nekem bejön a naruto storyja , az egész anime (bleach is) ott van elkú*va hogy baromi sok fillert raknak be .. konkrétan a Bleach fele Filler volt ..


A másik shounen fight amit egész érdekesnek tartok az a HxH 2011 , nem váltja meg a világot , de egész érdekes

2012. okt. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, nálam ez a 3 egy szinten van storyban és színvonalban is.

Amin megakadt a szeme, Hunter x Hunter 2011. Csak nem kezdték el folytatni?

2012. okt. 17. 17:04
 5/44 anonim ***** válasza:

Folytatni ?

Tavaly óta folyamatosan fut :D

Nem rossz , utóbbi 3-4rész eléggé epikus volt :D

Ráadásul éna régi hxh-t is néztem , 2-3hónap és bent vagyunk a Greed Island Arc-ban :D

2012. okt. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
Azt hittem hirtelen a régit kezdték folytatni:d Tehát teljesen újra kezdték? Legalább a hangok maradtak?
2012. okt. 17. 17:12
 7/44 anonim ***** válasza:

Igen , remake és tovább is megy , mert ugye a manga a 12év alatt futott , szóval neverend shounen lessz valszeg :D

Hangok azt hiszem mások lettek , de ígyis szerintem jók a seeyu-k

2012. okt. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:

Amúgy Shounenek közül szinte mindegyik hatás vadász .. sablon stb ...

Egyet tudnák kiemelni ami baromi epikus és eredeti : Katekyo Hitman Reborn!

2012. okt. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
Hát a KHR-t végig néztem. Nem volt rossz, de számomra nem volt kiemelkedő, de ez ízlés dolga.
2012. okt. 17. 21:15
 10/44 anonim ***** válasza:

Naruto-ért idősek sztem nem rajonganak... max azért nézik, mert elkezdték 5-10 éve és már be akarják fejezni. Több ilyen embert is ismerek.


Én már droppoltam kb 1 éve, mert nem bírtam, pedig nézek vagy 10-20 más új anime sorozatot, ettől függetlenül 14 évesen tetszett, még a sima Naruto, abban a korosztályban nincs vele baj ha valaki ezt nézi.

2012. okt. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!