Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ha készíthetnétek egy rajzfilm...

Ha készíthetnétek egy rajzfilmet/animét, az milyen lenne?

Figyelt kérdés

Először is animét,vagy rajzfilmet néznétek szívesebben? Vagy a kettő kombinált változatát? Milyen műfajút? Milyen világban játszódjon? Egyszóval mindent,hogy szerintetek mitől jó egy anime/rajzilm,és milyen szereplőkkel tudnátok leginkább azonosulni,sok szereplős legyen,vagy kevés,stb.

Tényleg mindet a témával kapcsolatban! (Kedvenceiteket is leírhatjátok,és,hogy miért az a kedvencetek,mi a kedvenc anime/rajzfilm zenétek,stb.) :D



2012. okt. 22. 18:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Megnéznék például egy .hack// x SAO-t , bár a sao nem nagyon tetszik , de 2együtt kiváncsi lennék.

Vagy megnéznék egy Code Geass x Monster-t , a 2 legjobb seinen anime combója mien lenne

2012. okt. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én egy olyasmit készítenék mint a SAO, mert az a kedvencem. Egy mmoban játszódna, a főszereplő nagy erős és menő lenne és össze jönne egy jó csajjal xD
2012. okt. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
:)
2012. okt. 23. 14:17
 4/14 anonim ***** válasza:

MMO-ba az életbe nemfog senki összejönni egy csajjal se.

A SAO nem tükröz egy mmorpg-t , akárhogy ráfogják hogy az ..

Ha játszottál MMORPG-vel megérted , ha nem nem .

2012. okt. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Miért ne tükrözne? Masszív Multiplayer Online Role Playing Game, ez mind igaz a SAO-ra és ismerek már olyan párt, akik egy mmorpgben ismerkedtek meg és azóta már házasok.
2012. okt. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ezt muszáj itt megbeszélni?! -.-
2012. okt. 23. 15:58
 7/14 Killua333 ***** válasza:
Én egy Beelzebubot csinálnék szívesen, csomó viccet raknék bele, bár mondjuk a harcokat azokat élvezhetőbbé tenném, és a földön túli erőket ki venném belőle. Magyarul, maradna egy srác a haverjával, aki sokat bunyózik, ám a másik egyáltalán nem az inkább nő csábász, és nagyon poén lenne.
2012. okt. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ÉN valahogy vegyiteném a harcosat a vicceset és a romantikát..mondjuk itt a romantika minimális lenne, és mondjuk egy fantasy varázslós animét. lennének benne olyanok hogy 1. 2. és 3. világ meg ilyen spirituális lenne. lélekvándorlásos újjáéledéses szellemjárásos..és tudom ez igy elég ratyin hangzik..de igy ahogy elképzelem/ed..szerintem egy hosszabb több szereplős animét jól ki lehetne hozni :D
2012. okt. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Utolsó,én is egy ugyan ilyet szeretnék! :DDDD
2012. okt. 28. 11:14
 10/14 anonim ***** válasza:
:3..én nagyon bírom az ilyeneket szóval..:D előző voltam
2012. okt. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!