Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a véleményetek a HIIRO NO...

Mi a véleményetek a HIIRO NO KAKERA című animéről?

Figyelt kérdés
és hol tudnám azt megnézni indavideon kívül

2012. okt. 25. 14:27
 1/7 Ninachan válasza:
nagyon jó inkább király anime ,de nem tudom hogy hol tudod megnézni azon kivül mert én is ott nézem
2012. okt. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem rossz , de szerintem inkább közepes mint "király"..

Nem véletlen az a 6.68as mal pontozás.

Shoujo kategóriában messze vannak jobbak , pl: Natsume Yuujinchou

2012. okt. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó...Nekem hiányoznak belôle a Shounen Ai jelentek, pedig annyi fiú van! Igazán lehet ne!
2012. okt. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát nekem is tetszik, hogy fogjuk rá. Én mondjuk a főszereplő csajt nem bírom, valamiért olyan tehetetlen, utálom, az ilyen karaktereket.

A shounen ai nem lenne rossz :D mondjuk, való igaz, shoujo-ban ezerszer jobbak is vannak. A 2. évadot még nem kezdtem el, de majd, ha lesz időm belenézek.

2012. okt. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Úgy gondoltam, lányként illik látni pár shoujot is, nem csak a seinent, ezért megnéztem ezt. Iszonyú volt. Azzal a zzöldhajú arccal kezdhetnének majd valamit, hogy legyen egy karakter is az animében, de belőle sem lesz semmi. 15/L
2012. okt. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
én nagyon szeretem...első benyomásra egy vn-ből készített elcseszett animének gondoltam....de megszerettem végül is. azt az endinget választották amit én akartam ^^, ugyhogy hajrá takuma!<3
2012. okt. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
előző: anime series-ről le tudod tölteni a részeket ; )
2012. okt. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!