Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Olyan robotos animéket keresek...

Olyan robotos animéket keresek amiben NEM Transformers jellegű vagy ahhoz hasonló amolyan emberforma robotok harcolnak, hanem inkább amolyan lépegetők, robotpókok meg ilyesmik. Aki ismer ilyet az kisegítene pár címmel?

Figyelt kérdés
Hasonlításképpen (PL: Vexille című animés film eleje, doom3-ból azok az őrszem robotok amik velünk vannak, vagy Starcraft1-2 ből: dragoon, stalker, immortal)

#anime #robot #robotpókok
2012. okt. 27. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Mechára gondolsz?
2012. okt. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A kérdésem CSAK a harci egységek KINÉZETére irányul. Akár mesterséges intelligenciával ellátott, akár távirányítású, vagy utastérrel-pilótával ellátott megoldás is jó, vagy bármi más. pl a starcraft lépegetői olyanok, hogy a halott harcosok agyát és tudatát töltik be ezekbe a kibernetikus burkokba: dragoon, stalker, immortal...A lényeg annyi hogy lépkedjenek (ne guruljanak, ne repüljenek, ne ússzanak vagy csúszómásszanak) és ha lehet 4 lábúak legyenek, mert 2 az kevés, 6-8 felett meg már inkább százlábú forma mint pók. Szal csak legyen benne az animében pár ilyen olyan lépegető féleség. Remélem megfelelően részleteztem/körülhatároltam a dolgot.
2012. okt. 31. 23:32
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem a kedvencem az a SRMTHFG de küldök linket is ahol az összes videója fent van


[link]

2012. dec. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Thunderfairy ***** válasza:
Ghost in the shell.
2013. jan. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!