Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ki fog derülni valaha, hogy...

Ki fog derülni valaha, hogy Conan = Shinichi?

Figyelt kérdés

2012. nov. 3. 10:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kitudja :D

Örülj neki hogy nézni tudod :D

Nekem nem olyan jó az anggolom .. ezért nem tudom :S

Magyaroknál meg us fordutja 550rész lemaradással.

2012. nov. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt egyelőre csak is Aoyama Gosho, a manga készítője tudhatja :)
2012. nov. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

És szerintetek?

hogy lenne a legjobb ? Ki jön rá és hogyan? Ran-nak mondja el mert annyira hiányzik neki Shinichi? Vagy egyedül jön rá ,mert feltűnik neki milyen okos észrevételei vannak kölyök létére? Vagy Mori-nak A nyomozók gyöngyszemének tűnik fel,hogy Conan mindig tesz valami okos megjegyzést ,ha elakad a nyomozás,vagy hogy nem emlékszik egy eset végére sem? A feketeruhások ,akiknek befejezetlen ügyük van vele? Szerintetek hogy lenne a legjobb?

2012. nov. 4. 17:18
 4/9 anonim ***** válasza:
Egész biztos, és szerintem Conan monddja el a csajnak.
2012. nov. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 N. Dávid válasza:
2. hozzászóló: Vagy még ő sem :D
2012. nov. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem lévővel :D lehet hogy még ő sem tudja :) (én anno tavaly erről írtam egy fanfiction-t) szerintem Ai és a Prof. majd megszerzik a mérget , készítenek ellenszert , de még mielőtt Conan beveszi elárulja Rannak vagy utána:D az a lényeg biztos hogy el fogja mondani úgy lenne kerek a történet :3 ja meg azt is elmondja majd rannak hogy szereti ♥♥
2012. nov. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Olyan rossz, hogy nem fordítják tovább az animét magyarra :/

Én a mangát szoktam olvasni magyarul, amit szerencsére folyamatosan fordítanak, így nyomon tudjuk követni, hogy mi történik Conanékkal. :]

[link]

2012. nov. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6.válaszoló hol nézted meg azon az oldalon a mangát mert én nem találtam seholsem
2014. jan. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
amint megnyitod a linket ott van. azt viszont nem tudom hogy regisztrálni kell-e hozzá (lehet azért nem megy)
2014. aug. 14. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!