Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animések, csak szerintem...

Animések, csak szerintem csapták össze a Sword Art Online-t?

Figyelt kérdés

Alapstory jó , első 4részt is élveztem .. aztán kb 0 volt végig az anime .. gagyi bossfightok és harcok .. olyan jelenetek ami 1 mmorpg-be teljesen nem illenek (fanservice .. echi ... slice of life) ráadásul az unalmasabb verzióbol ..

a 14.rész meg megdöbbentett hogy mien értelmetlen **** lett ... az egész addigi animét utánna 0ának éreztem ..


Aztán 16tól meg ez az Alfheim .. úristen .. semmi akció ..


+ Csak én érzem úgy hogy mindent erőltetnek .. szerintem semmi egyediség nincs abban ha minden műfajt belesűrítik ?!



2012. nov. 7. 00:15
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Csak szerinted. Amiért egy virtuális világban játszódik, nem kell feltétlenül csak a játékról szólnia, sokkal inkább a karakterekről. Nem hiszem, hogy hasonló helyzetben te csak játszanál és nem foglalkoznál mással.

Ha nem tetszik nem kell nézni, de szerencsére sokan nézik és az eladások is jók, szóval folytatódni fog még egy ideig:P

2012. nov. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Eladások jók ?

Egy ennyire hypolt anime ami csak 25ezret hoz az hol jó ?

Bakemonogatari majdnem a tripláját hozta hype nélkül is ..



Másik milyen karakter fejlődésről beszélsz ?

Először beképzelt sz*r kirito , aztán hisztizik , normális lessz , aztán szerelmes aztán megint rinyagép .. háát..

2012. nov. 7. 12:06
 3/9 A kérdező kommentje:

Én megmondom öszintén , a kedvenceim közt lenne , ha :

Kiritot nem csinálták volna meg skizofrénre kb , ha Asuna nem lenne halál idegesítő , ha a story-t fel építik és nem a 14.részben döntik el hogy hoppá mégse hal meg.. meg ha 1 normális mmorpg-t tükrözne a játék .


Mert ahelyett hogy ezt megcsinálták volna , telerakták moe szereplőkkel azt menny kiritoval azt csávan körübelüül

2012. nov. 7. 12:10
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem karakter fejlődésről beszéltem, csak arról, hogy magukkal a szereplőkkel foglalkozik.

Elég jók az eladások ahhoz, hogy folytassák és ennyi elég is.

Nem a 14. részben döntötték el, ott az első light novel vége, az animeben csak rögtön folytatják a következő könyvvel.

Alfheimben azért nincs akció még, mert ezek a felvezető részek.

A 3-10.ig kb csak mellék sztorik, amiket valamiért nagyon be akartak ide rakni, de azok tényleg unalmasak.

2012. nov. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
felvezető ? miért mi lessz itt ? ez a kalitkás asunás hülyeség is halál unalmas .
2012. nov. 7. 12:34
 6/9 anonim ***** válasza:
Neked lehet, de másoknak tetszik.
2012. nov. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Amúgy ha figyeled mal-t és az anidb-t a 14.résztől hullámszerüen esik , malon 8.80ról 8.60ra szóval elég sok más ember szerint is.
2012. nov. 7. 13:00
 8/9 anonim ***** válasza:
8,6 még bőven jó. Van akinek nem jön be az új stílus, ez van.
2012. nov. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen ez igaz .

Más seinent láttám amúgy ami neked , annyira tetszett mint a sao ?

2012. nov. 7. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!