Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Soul Eater mangának miért...

A Soul Eater mangának miért nincs nagy rajongói tábora?

Figyelt kérdés
Nem csak itthon, külföldön sem. Pedig sok szempontból üti a Narutot és a Bleach-t.

2012. nov. 27. 08:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Narutot meg Bleach-t lehet.

De a One Piece-t megse bírja közelítteni eladásokban.

Meg nemtudom , személy szerint nemvagyok oda a shounenekért , igaz nézek 1-2 , de pl a narutot márcsak azért mer 5-6éve nézem , mostmár nem hagyom félbe

2012. nov. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én pl. imádom mind a mangáját mind az animéjét.
2012. nov. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Azért mert egy Shaman King másolat fanszervisz-jelenetekkel megtoldva és 10 év alatti kisgyerekek számára is élvezhetővé átalakítva nem beszélve az igénytelen karakter-dizájnról

A harcjelenetek szépen megvannak animálva de az már az anime érdeme, bár én annak sem vagyok nagy rajongója :)


Egyébként kíváncsi lennék hogy szerinted miben múlja felül a Narutót?

2012. dec. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A Naruto egy szappanopera, számomra régóta élvezhetetlen, főként mert hihetetlenül kiszámítható lett... most komolyan, meglepődött bárki is azon, hogy Madara van a koporsóban? Meg minden ellenség halála után jön egy visszaemlékezés, ami jobb színben tünteti fel a karaktert. Miért nem lehet valaki csak úgy gonosz, mint Medusa, aki kísérleti patkányt szült, nem gyereket, vagy Noah, aki mindent akar, mert minden őt illeti.

SE fordulatosabb, pörgősebb, izgalmasabb, a rajzolás művészi, én legalábbis mindíg elcsodálkozom azon az eszelős formavilágon. Az ötlet eredeti, semmi haszonlóságot nem látok eme remekmű és a ratyi SK között.

Végül a szereplők, nos, a Naruto karaktereivel szemben őket még szeretni is lehet.


Amúgy az One Pice tényleg mindent üt, az megcáfolhatatlan tény.:D

2012. dec. 2. 19:17
 5/9 anonim ***** válasza:

"semmi haszonlóságot nem látok eme remekmű és a ratyi SK között"

Te most viccelsz? ...az egész 'valamilyen élőlény átalakul egy kurv@nagy fegyverré' dolog az SK ötlete lol


Amúgy Narutonak a hosszán kívül nem sok köze van az általad említett nemzetközileg igen elterjedt műfajhoz...

És ja néha kiszámítható és sablonos tud lenni de ez egy akció anime b@szod amiben a technikákon és a harcokon van a hangsúly nem pedig egy Death Note aminek attól kell jónak lennie hogy egymás után bebasznak két 180 fokos csavart vagy hogy telenyomják fanszervisszel meg ecchivel mint például azt a f*s álművészkedős (nem mondom ki mert sok emó meg gót csaj elátkozna) na mind1

'minél népszerűbb vmi annál többen fikázzák' -alapon úgyis hülyeség a Naruto védelmére kelni...

...ha nem tetszik ne nézd

peace

2012. dec. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szeriintem a shaman king messze jobb mint a tömeg shounen sablonos naruto és bleach .


Magyarázhatod bele hogy ez meg az jobb nála , általában a shounen fightok baromi nagy sablonok és ha mindent elejétől veszel , lényegében a one piece is és a naruto is a karakterekből kiindulva a DB & DBZ koppintása.

2012. dec. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Thunderfairy ***** válasza:
Szerintem ez nem olyan jó anime. Ime pár sokkal jobb: Naruto, Bleach, stb.
2013. jan. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A Naruto egy szappanopera, a Blícs törénetét meg két sorban össze lehet foglalni úgy, hogy semmi lényegeset nem hagyunk ki...

A Soul Eater animét, meg hagyjuk, azt nagyon elrontották..., a manga viszont istentelenül jó, csak alig olvassa valaki.

2013. jan. 7. 09:12
 9/9 anonim válasza:
Én olvasom a SE mangát és szerintem is kikúrt jó! A Fehérítő régen jobb volt, de most már nevetségesen szar XD az SE messze lekörözi. Narutót meg kb. csak most kezdtem, szóval nem mondok véleményt. Miért is igénytelen a karakter-dizájn? Sztem marha jók ők is és a harcok is a MANGÁBAN IS.
2013. febr. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!