Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A kaposváriak nem szeretik az...

A kaposváriak nem szeretik az animéket? :o

Figyelt kérdés

Kaposvári japánimádók! :DD

Küldjetek már privit! :DDD

Meg kort és nemet :D



2012. dec. 4. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Én annyit tudok , hogy a tatabányaiak szeretik !
2012. dec. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hé,hé bátyó! Nekem kellene :D amúgy meg mindenki messze van :p

Úgyhogy a privik nekem jöhetnek :) (Bár úgyse jönnek xd.)

2012. dec. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Kaposvári vagyok, és kismillió ismerősöm van (itt is)aki szereti őket.
2012. dec. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

"Kedves" Kivipuszi! :DDD

Ide is írhattál volna, nem kellett volna rögtön privi. Te se ismerhetsz mindenkit a városban. És azt ugye nem képzeled, hogy megadom a nevüket!?! O.o

2012. dec. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért írtam mert meg akartam kérdezni. Nem tökmindegy? Ha ismerem nincs semmi baj, ha nem, akkor meg egy név a városból... Azért van a kérdés, hogy tudjam kik azok, de tökmindegy. Amúgy kismillió ismerősöd van aki szereti őket. Én olyanokkal szeretnék ismerkedni, akik nem csak a Naruto-Bleach fanok, mert mind a kettőt utálom, ráadásul én se 1-2-t láttam, hanem jó sokat. Mindegy, lényegtelen.
2012. dec. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vagy tudod mit, akkor küldj róluk egy animés oldalról profilt, mint AnimeAddicts, vagy MAL-os profil... ha már kismillió van. Ha meg bajod van a privát üzenettel, neked nem lett volna egyszerűbb neked is privátba írni, mint mint nekem?

kismilliós animés embörke...

2012. dec. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nem tudom miért veszekszel. Ha ilyen embereket akarsz keresni keress, én speciel utálom ezeket (és most ezért is nyugodtan belémköthetsz), de sok ismerősöm val, aki folyton ezekről beszél. Nem az ilyen Naruto-s izékről, hanem másokról. És ha jól tudom, nincs semmilyen animés weboldalon profiljuk sem (amit nem minősítek inkább, mert azért is vitatkoznál). :/
2012. dec. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nem vitatkoztam, csak ne szeretem, egyrészt, ha valaki ír valami tök fölöslegest. Leírtad, hogy van, de nem arra voltam kíváncsi, hogy van-e, mert gondoltam igen, hanem arra, hogy ki, ismerem-e vagy bármi hasonló. Ha nem csak Naruto és Animax-os baromságokat néznek, akkor 99.99 % hogy van nekik profiljuk, ha nem MAL-os, akkor AA-s biztosan.

Ha meg tudsz valakit, szólhatnál neki, valamit, nem csak mondod, hogy van.

2012. dec. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Pécsiek sem szeretik?
2016. dec. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!