Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnatok mondani olyan Yaoi...

Tudnatok mondani olyan Yaoi es Shounen ai animet es mangat amik nem olyan reg jottek ki?

Figyelt kérdés
Az egyik baratnomnek keresek uj olvasni vagy nezni valot. Ugyan is az osszes Yaoi es Shounen ai animet es mangat latta mar ami magyara le lett forditva. Es most nincs mit nezen es olvason!! Forditas alatt levo mangak vagy epp lektoralas alatt levo animek is jok lesznek.

2012. dec. 4. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
23%

A One Piece mindenidők legtöbbet eladott mangája...

Már évekkel ezelőtt leelőzte a Bleachet a Narutót sőt a Dragon Ballt is

Igazi Shounen, szal nem az a Death Note féle lassú feszült emós detektív történet (bár az sem rossz műfaj)

Ha inkább helyes pasikra vágysz akkor a Narutót jobban ajánlom...

Ezek egyébként még mindig mennek (a One Piece elvileg kb még 10 évig a Narutót nem tudom meddig)

Ha feltétlenül olyan kell a bnődnek ami már véget ért akkor sztem Bleach (2011ben maradt abba szóvel nem túl rég)

2012. dec. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

kicsit elvagy tájolva a kérdező nem shounen animét kért :D hanem boyxboy animéket/mangákat :P


Tight Rope ? nemrég jött ki asszem 1vagy2 részes de nekem tetszett

2012. dec. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
No.6
2012. dec. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
23%

jaaaaaaaa bocs... azt az AIt nem vettem észre lol

Gyanúsnak is találtam hogy egy csajt bármilyen nem szerelmi témájú anime/manga érdekeljen...

2012. dec. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!