Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi az anime vagy mese címe?...

Mi az anime vagy mese címe? "A Végső Álmodó" volt a neve magyarul, de sehol sem találtam még meg, az biztos, hogy erről szólt: mert sokszor emlegették benne, hogy ki lehet a végső álmodó, aki megment mindannyiunkat stb. ebben kérek segítséget.

Figyelt kérdés

2012. dec. 12. 01:52
 1/7 anonim válasza:

Nekem erről az Oban Star-Racers jut az eszembe, de abban Avatár van. A főszereplőnek meg kell nyernie egy bolygóközi versenyt, hogy kívánhasson egyet az Avatártól, esetünkben a Föld megmenekülését.

Ez az openingje: http://www.youtube.com/watch?v=TIKQBNlwhHA


Ha kicsit több részletet mondanál, akkor lehet többet is tudnék segíteni.

2012. dec. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Ismerem én is ezt az animet, de nem ez.

Hasonló grafikájú anime, bár kicsit részletesebb amiről én beszélek. Voltak a gyerekeknek saját lényeik (lehet csak egy, de maximum 3 szeirntem), egy vagy két kisfiú volt benne, egy kislány, és egy öreg talán.

2012. dec. 27. 18:16
 3/7 anonim válasza:

Esetleg egyik Digimon széria?

Mennyire régi rajzfilmről beszélünk pontosan?

Ami még beugrott az a Suzumiya Haruhhi...

2012. dec. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem digimon, a Digimon (talán rtl, vagy tv2) vetítése után volt ez kevéssel, talán 2008-10körül.
2013. jan. 19. 02:56
 5/7 A kérdező kommentje:
No és ettől részletesebb a grafikája is.
2013. jan. 19. 02:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez a Magi-Nation,néha játsszák még a TV-ben az egyik adón,ha érdekel írj privátot,sajnos torrentként nem találod meg.

youtube.com/watch?v=4JE-9XWzG2w

2013. jún. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ez az!

Köszönöm szépen!

2013. dec. 26. 03:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!