Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animések, szerintetek kik a...

Animések, szerintetek kik a leguseless-eb női karakterek?

Figyelt kérdés

Csak aki nem tudná a Useless jelentése hasznavehetetlen .


Első helyre a divathypolt sablon SAO-nak a Yuki Asuna-ját tenném.

Másodikra a Bleachből Orihimét

Harmadikra meg a Btooom!-ból Himikót


Szerintetek ? Top3 Useless ki ?:D Kis indoklást is irhattok ha akartok :D



2012. dec. 14. 01:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem is tudom , hogy vajon most useless, mint bennevan a sorozatban és lófaszt nem csinál azért kell-e ezeket útálni, vagy mert fölösleges a sorozatnak? Na mindegy.


Attól ,hogy a SAOt totálisan elkúrták Asuna még nem useless karakter, gyakorlatilag ő inspirálja a főhőst a sorozat több mint felében, cselekvő karakter, a hugica aki felesleges forced incest drama fanservice karakter, én a nagy meglepetségétől mikor rájött hogy a bátyóval nyomult ingame, sírtam, nem a drámától, az erőltetetség fájdalmától :D


Rebuild of Evangelionba viszont Mari az egy totál felesleges karakter, kizárólagosan azért tették be mert kellett egy emészthetőbb Asuka klón aki jellemben sem annyira taszító (persze formás test kell neki szexi szemüveg nagy mellek és ösztönből fakadó cselekvési kényszer ami ugye eddig Asuka szerepe volt), ettől függetlenül én szeretem benne.


Orihimeről nemtok nyilatkozni, a Bleacht huszonakárhanyadik résznél letettem (nem mintha nem lenne szórakoztató, egyszerűen csak rengeteg más rövidebbet nézek helyette), de arra emlékszek ,hogy amíg néztem, neki volt a legnagyobb melle, ha azótavan nagyobb mellű nő, akkor tényleg useless.


Btooom! szintén nem láttam tehát arról sem tudok nyilatkozni :D


Code Geassban a leszbi csaj aki rá van izgulva Euphie-ra , na az pl. szerintem totál fölös yuri fansercice, nem is értettem miért kellett ilyenekkel csúfítani egy amúgy remek sztorit.


Kiddy Gradeből Viola szintén egy tök fölösleges szereplő (a 2. évad meg úgy ahogy van csak useless karakterek gyűjteménye).


Angel Beats! kb a főszereplő srácon meg csajon kívül mindegyik az.


Ha a uselesst úgy érted ,hogy fontos szereplő, benne kell legyen a sorozatban, de totál tehetetlen akkor:


Haruhiból Mikuru. Csak nyúzzák meg fanserviceképesre öltöztetik.


Anotherből Misaki Mei, konkrétan, csak úgy van a csaj, látja a holtal auráját, de baszik kilesni ki lehet az osztályban a nem odaillő.


Yuki a Mirai Nikkiből, igen tudom ,hogy fiú, de épp csak a sosem mutatott pénisz-e teszi jogossá ,hogy annak nevezzük. ( Annyira inkompetens, hogy bennem a sorozat végén felmerült, ő gyakorlatilag az első világban már az első yuki álltal megkúrt yunot kúrogatta, nem tűnt fel neki vajon ,hogy nem szűz a csaj? Meg képes 10ezer évig lebegni a semmiben és yunot gyászolni, ahelyett ,hogy világot teremtene?)


Most így hirtelen ennyi, de egy csomó anime nem jut eszembe amit láttam, szal majd későbbis írok:D

2012. dec. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi :D


Nemtudom egyébként asuna az 1 dolog hogy inspirálja a "főhőst" , de kb ennyi , semmit nemcsinál , bár annyi mellékszálat végig jáccottak kishugicás stílusban hogy nem csodálom.



Yukiteru a mirai nikkiből , meg lehet useless (bár a végére kicsit összekapja magát) , de jó ez 1 anime , ilyen történne egy 14-18éves srázzal szerintem a 90% ugyanúgy befosna mint yuki . Yuno helyében is csak ő már gyakorolott pszihopata volt.

2012. dec. 14. 12:59
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem az volt a bajom, hogy nem volt egyensúlyban a 2 karakter. Oké ,hogy yuno már végigcsinálta ezt meg pszicho, de ő már emberfeletti reflex meg minden előjött nálla :D Yuki meg egyszerűen annyira tehetetlen volt, hogy még csak arra sem volt képes ,hogy kihasználja a csajt, ami ugye ráfoghatjuk ,hogy jószívűsége miatt , de az animében nem ezt látjuk.


Most egy kicsit fanboyos leszek, de nem kell nagyon akarni ,hogy néhány karakterbe belemagyarázzuk az evangeliont. Nem is a tehetetlen főhős Shinji - Yuki párosítás ami szembeötlő, hanem a meleg Kaworu klón, aki egy felsőbb hatalom akaratából létezik, vörös a szeme szürke a haja és szerelmi szálakat táplál a főhős iránt annak ellenére ,hogy fiú. Bár mint említettem ez azért egy nagyon erős lesarkítás ,meg a fanboynak minden anime a kedvenc animéja ami kicsit is hasonló, de nekem itt már túl sok volt a hasonlóság a karaktereket illetően.


Gasai Yuno egy jellem, tagadhatatlanul az egyedüli és megmásíthatatlan Yandere királynő. De Yuki az szerintem egy jellegtelen karakter, nem mutat semmiféle személyiségfejlődést, yuno legalább lenyugszik a végére, yuki egyszercsak hopp, valahogy tökös lesz, aztán valamiért meg megint nem az a mangát ha megnézed, ott azért kicsit jobban ki van ez dolgozva.


Nem is az lenne a baj, hogy tehetetlen, hanem az ,hogy nincs benne semmi drámai, semmi olyan ami értelmet ad a tehetetlenségének. Ugye ahoz ,hogy egy férfi karakterből femina személyiségű legyen el kell vezstenie az apukát, ez itt meg is volt, de igazából úgy nem érthető ,hogy a főszereplő miért nem tesz meg olyan dolgokat félelemből, amit pusztán az életbenmaradás ösztöne is megkívánna tőle. A végén levő "esek-de-valamit-csinálok" yuki már sokkal tetszetősebb lett volna az elején, legalábbis számomra elfogadhatóbb.


Ettől függetlenül én is nagyon szeretem a Mirai Nikkit, ez csak egy kis zavaró szösszenet belőle, amúgy nagyon jó anime(, de ha már itt tartunk a pszichó kiskölök meg az árvaházas nagyi is szerintem tök useless dolog volt, már csak a karakterdesign miatt sem szerettem őke).

2012. dec. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát most nem nagyon ugranak be, de azért van 1-2.

Skaura a Narutoból, mert az anime 220 részében eleget tesz egy megrágott kartonpapírnak. Van jó arra, hogy a kutya játsszon vele. A shippuuden-t nem láttam még, szóval nem vagyok egy szakértő, amúgy sem szeretem a Narutót magában se.

Akkor a Needless Cruz-ja. Szeretem a karaktert és nélküle nem is tudnám elképzelni, de nagyon haszontalan. Nem kell kirakni, de a néző várja, a "na mikor lesz valami vele?" részeket és végül semmi.

A Hakuouki főszereplőnője, Chizuru, mert itt tök fölös a csaj. Az utolsó 5 perces romantikához szükséges, amúgy meg másra nem is jó, ráadásul fiú ruhában és akkor még nem is "szép". A de a kimonós részben tetszett, akkor örültem, hogy ott volt.

Akkor még egy Sakura, ezúttal a Tsubasa Chronicle-ből. Csak úgy van mint egy baba. Rosszabb egy gumibabánál.

Akainu a One Piece-ből, mert megbocsájthatatlan dolgot tett. Mondjuk nem használhatatlannak nevezném, csak szimplán gyűlölöm.

One Piece Usoppja, mert egyszerűen nem tetszik maga a karakter. Itt se tudom nélküle elképzelni, őt is szeretem, de nem bírom hasznosnak mondani. Csak igen ritkán harcol, de akkor azért jól.

A Madoka Magica Madokája. Az egész körülötte forog, de nem csinál semmi. Tényleg. Egyszerűen van egy rózsaszín ribi az animébe. Mondjuk nekem az anime így is szar volt, nélküle is ugyanolyan maradna.

Fairy Tail (lehetséges SPOILER) Lisannája, mert nem számítottam, hogy újra megjelenik. Natsu gyermekkorának fontos embere, de azt hittem, hogy ennyi. Nélküle indult a story, és a mostaniakban (most stoppolt a filler miatt) nem is láttam hasznát. Gyenge, nem méltó a testvéreihez, ráadásul itt is a szokásos ecchi adag. Ezek a cuccok amiket ráadnak... főleg a macskás. mintha nem is lenne hasznos ereje. Ahogy ő maga sem hasznos.

Ezek amik eszembe jutottak.

2012. dec. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a Fairy Tailből Wendy, a top 1, de egyébként az SAO-t elkezdtem nézni, de szerintem már a "házasság"-nál elrontották, így onnét kb 2 részt néztem meg, és találtam egy még nagyobb hibát: Yui. Azután már inkább nem néztem tovább, (habár most akarom) de lehet megvolt az oka. Nem tudom. :/ Ez csak a saját véleményem. ^^ Hirtelen több nem jut eszembe.
2012. dec. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
UI.: Habár az SAO maga egy alaptalan történet (Tudom sokan kedvelik. de én nem. Sajnálom ha valakinek a lelkébe tiportam)
2012. dec. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

# 6/6 ma 20:23-nak


Én ezzel tökéletesen így vagyok , egy hatalmas csalódás lett .

Csak a hype miatt nézik , reálisan belegondolva 1 vicc az egész.

Story elmegy , folytatás sablon, karakterek szerintem teljesen nem illenek bele és ahogy hallotam az LNben lesz még 3-4játék majd amibe belekerül azt megszökik ... elég gáz .

Nagyon elrondtották kár érte :D


UI: Madoka és Sakura se alkotott sokat az tény .

2012. dec. 14. 21:46
 8/13 anonim ***** válasza:
18:51-es vagyok, most így belegondolva Wendy is elég haszontalan nagyon utáltam az animében. Aztán váltottam a mangára és ott megbékéltem vele. Ott kicsit normálisabb, bár azért ő is beletartozik az idegesítő kislányok társaságába.
2012. dec. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Amúgy meg most olvasom újra, hogy női karakter XDD bocsi kicsit figyelmetlen voltam :)
2012. dec. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
5 és 6-os voltam: Még találtam párat: A Scrapped Princessből Winia és Cin. Alapvetően szerettem azt az animét és jó is de amikor ők megjelentek eléggé elrontották. Babár még ott van pl a Rurouni Kenshinből: Makimachi Misao, Takani Megumi, Amakusa Sayo, Komagata Yumi. De még sok más animéből sok más felesleges szereplő van, de ha nem lennének nem lenne ugyan az az anime akármennyire is lerontják a színvonalát (Habár nem mindenhol rontják le.)
2012. dec. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!