Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van olyan anime ami nagyon...

Van olyan anime ami nagyon felkeltette az érdeklődéseteket?

Figyelt kérdés

És amibe lehetőleg van legalább egy bishounen :3

Legutóbbi nekem pl.: Mirai Nikki

Szép rajzolásúakat szeretem ^-^

Lehet misztikus is de nem feltétlen, várom válaszaitokat!



2012. dec. 18. 10:31
 1/8 A kérdező kommentje:
És egy rövidke kis tartalmet is írnátok pls? :P :3
2012. dec. 18. 10:35
 2/8 anonim ***** válasza:
Blue Exorcist- van egy iker fiú testvérpár templomban élnek a szerzetesekkel majd kiderül róluk, hogy az egyikük a sátán fia és meg van neki a sátán ereje és, a papok akikkel éltek azok valójában ördögűzők, ez az egyik kedvencem és szép rajzolású is :)
2012. dec. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Death Note. Ez enyhén misztikus, de ezt látni kell minden anime szerető embernek. Arról szól hogy egy iskolás diákhoz kerül egy Halálisten füzete, amivel bárkit meg tud ölni, csupán a nevére van szüksége. Elkezdi gyilkolni a bűnözőket, és a rendőrség utána nyomoz. Nem mennek semmire, ezért kikérik egy nyomozó segítségét, akiről kiderül, hogy ő..... és itt fejezem be, mert már spoileres lenne. Inkább nézd meg, nagyon tuti egy anime. És elgondolkodtató.


És egy másik: Initial D. Ez a Japán drift csapatok világába kalauzol el. Egy iskolás srácról és kocsijáról szól (nem vicc, a kocsi nagyon fontos szereplő :). Aki szereti a technikai sportokat, kötelező darab.


És ott van még a Basilisk, és a Samurai Champloo. És a Naruto eddigi részei. Hát ja, kicsit anime függő vagyok. XD

2012. dec. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Another - Misztikus enyhén horrorisztikus


Egy elátkozott osztályrol szol ... egyszer egy tehetséges diák meghalt az egyik osztályban. Ez nagyon lesujtotta az egész osztályt/iskolát de még az igazgatot ish, ugyhogy ugyh döntöttek hogy nem fogadják el ezt a tényt és azt kezdték mondogatni hogy még mindig él.

Az évvégén a fényképen ish megjelenik ... Innentöl kezdve ebbe az osztályba minden évben visszatér egy halott személy, de sosem tudni hogy kiaz mert az emlékeik kitörlödnek a halott személlyel kapcsolatban.

De ez még csak a háttér történet. Ugyanish a történet ughyh kezdödik hogy Sakakibara Kōichi nem rég érkezik ebbe a kis városba/ most igyh megnem mondom mi a város neve de ha megnézed ugyh ish tudni fogod x) /, de egyböl korházba kerül tüdöbetegséggel. Az uj osztálytársainak egy csoportja meglátogatja öt hogy bemutatkozzanak és megbizonyosodjanak valamyröl ...

Idövel felépül és elkezd az uj iskolájába járni, de feltünik neki hogy egy bizonyos Misaki Mei elég szokatlanul viselkedik ezért elkezd kapcsolatot létesiteni vele ... de ezzel csak egy nagyobb veszélybe ártja magát ...

Röviden a történet arrol szol hogy van egy halott személy az osztályba akiröl nem tudják kicsoda és ennek következményében minden éveben sok diák és tanár ish meghal.


Sajnos csak 12 részes +1 OVA-s amit csak a legvégén nézd meg ha rászánod magad mert ez egy elötörténet de ha ezzel kezded akkor elég sok poént lelösz vele ugyanakkor nagyon meghato ish ...

A képi világ eszméletlen az openinget az Ali Project biztositja, bár a történet kicsit unalmas de amikor én elöször megnéztem halálra izgultam magam mert nem erre számitottam és igyh még izgalmasabb lett ^^

2012. dec. 19. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Először bocsi, a kisregényért, másodszor, meg úgy másoltam ki, egy válaszomat egy hasonló kérdésre. Nem bunkózásból, de nem szeretném ugyan azt, vagy egy hasonlót még egyszer regényben leírni :)


Nekem a kedvenceim között az első a Gintama. Shounen a műfaja, de azért egy 16-os karika mehetne rá :D a legjobb amit valaha láttam. Vígjáték és humor, mellesleg az anime mind a 257? részén egy másodpercet sem lehet unatkozni. Van, hogy dráma, van hogy humor, és van komolyság, egy adag mondanivalóval is. A fillerek olyan jók, hogy azt se tudom, hogy van-e benne :D kb 20 rész után letehetetlen, de én már előtte is a rabja voltam :p

Nurarihyon no Mago, a szereplőktől elkezdve a grafikán át a hangokig, minden tetszik benne. Ez is shounen, de én mint lányként imádom (a karakterek egy nyomós ok :D)

Egy kis romantikus Kimi ni Todoke. Nagyon szerettem, bár úgy éreztem a végét már összenyomták, de szerintem egy kerek szép történet, annak ellenére, hogy a mangája még mindig megy :) amellett, hogy top listás eladása van.

Kuroko no Basuke az egyetlen sport-anime ami megfogott. Talán itt is a karakterek miatt, de a történet is nagyon jó, és önbizalmat adott a kosarazáshoz, bár hülyének néztek, amikor Midorimát utánoztam XD

Natsume Yuujin-chou, egy igazán könnyed, mégis szórakoztató sorozat, mind a megélt 4 évadával együtt, ami korántsem ért még véget(remélem).

Needless, egy jó seinen anime. Minden jó, a humor a történet, a karakterek és a hangok nagyon jók. Néhol durva, és vannak akik meghalnak, bár ugyen nem a fontos szereplők, de nem aza feltámadok anime. De tényleg minden van benne: loli, ecchi, harc, vér, egy hasztalan szereplő, aki az egyetlen normális :D szóval érdemes megnézni.

Ao no Exorcist, a szokásos húdejólátnikellanime. De valójában nagyon tetszik, a karakterek jók, van dráma, kis ecchi és vígjáték, egy jó shounen receptje. A grafika ami tetszetős, és Meohisto egy külön karakter, akit imádni kell :D

Sengoku BASARA egy jó grafikájú történet a "Na jól van már" szöveggel. Nekem nagyon tetszik a grafika itt is, nem is régi, nem meglepő. A karaktereket imádom, habár műfajba nem rakták be a humort, én pár résznél a földig röhögtem magam. Jós ok harc és egy kis segítség a japán törihez, bár nem tudom mennyire valóságos :D

Natsuro Kiseki. Nem egy ismert, idei anime. Engem nagyon megfogott, a legfőbb tulajdonsága a baráti összetartás humorral, és egy kis csodával :D

Shugo Chara! a szokásos mahou shoujo, szép karakterekkel és a többi. Ehhez nincs mit mondani, itt is 2007-es grafika, megnyerő karakterek, jó hangok.

Sousei no Aquraion, mert a ritka anime ami megfogott, mert mecha. Viszont itt imádtam. A zenékről nem is beszélve. A kedvenceim. Sok humor, és dráma. Azt mondják koppintás, de én szerintem hatalmas anime. A második évada egy adag fos, ne nézd meg.

Hakuouki, mert lány vagyok és kell a a bishi :D ezenkívül szép grafika és jó karakterek és a zenék sem rosszak. Bár lány szemmel nézve ez így oké :D

Slayers, mert még mindig nevetek, és a gyermekkorom egy meghatározó karaktere Lina, akinek még mindig tudom a varázsigéit :D

Katekyoushi Hitman REBORN! az AMV-k megkapó ereje. Nagyon megtetszettek a fanartok, és a történet is nagyon jó, persze a 20-30 rész után. A legjobb a karakterek, mert mindenkit tudok szeretni a főbbek közül, még a rosszakat is bírom (köszönöm a fiú karikat) mert Amano Akira nagyot alkotott. jól meglepődtem amikor megtudtam, hogy nő, bár a szépen rajzolt karakterekről azért sejeteni lehetett.

Shiki, mert egy normális vampire story. Nincs benne a hú de boldog vámpír vagyok szerelmes vagyok cucc. És a vér sem tűnik el az emberek ereiből. Szóval akkor a karakterekdizájn tetszik, és az is hogy "színesek" hogy így mondjam. A zenék itt is jók voltak, főleg a 2 op.

Hotarubi no Mori e, mert megfogott, ha tetszik a Natsume, akkor ez is, mert ugye majd hogy nem ugyan az. Youkaiok, az alkotó, és az anime készítői is. Egy 45 perces rövid film, de fantasztikus.

Bakou wa Tomodachi ga Sukunai, mert megfogott ez is, viccek, a szokásos ecchi hárem cucc, de nem unalmas. És most jön a 2. évad valamikor :D a karakterek itt is nagy pont, a zenék átlagosak, a sorozathoz illőek. Viszont az utolsó részen meg akkorát röhögtem egy párbeszéden :D azért érdemes megnézni :DDD

Kimi to Boku. egy 2 évados, összesen 24 vagy 26 részes, már nem emlékszem, pár fiú életét ábrázolja, elég slice of life stílusú, a grafika szép, bár nem a kidolgozott fajta. Nem azt mondom, hogy rossz, direkt ez a csendéletes ábrázolás, sok macskával :)

És még mondanám a Sukitte Ii na yo!-t mert a kedvenc mangám animéje. Bár azért a manga itt is sokkal jobb. De tetszik a történet és rajzolás, a karakterek jobban tetszenek a mangában, szóval csak egy átlagos shoujo-nak mondanám.

Továbbá az általános shoujo, és shonenek: One Piece, Kaichou wa Maid-sama, Special A, Soul Eater, nincs mit mondani, nem különleges, de szerethető. Na jó, OP azért különleges, bár a mostani arc (gyojin) nem tetszett.

2012. dec. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!!

A Death Note nekem is az egyik kedvencem!!!

Vannak figuim is belőle, L, Misa, Rem, és az a jurou vagy ki aki megmenti Misát... (halálisten)

2012. dec. 22. 09:32
 7/8 anonim ***** válasza:

Nana (örök kedvenc <3) :D

Kuroshitsuji :3

Soul Eater

Kami-sama Ni Inai Nichiyoubi

2013. szept. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én most kezdem el a Spy x Family-t A 7. Résznél tartok és már nagyon tetszik. Nem nagyon tudok összefoglalást írni.... bocsi
nov. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!