Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nem lenne jó ide a szórakozás...

Nem lenne jó ide a szórakozás témakörbe egy anime/manga témakör?

Figyelt kérdés

Én sem mangás sem animés nem vagyok annyira,de nem értem,miért nem lehet egy külön témakört létrehozni ezeknek.Az anime nem film/sorozat igazából,a manga pedig nem könyv(ennek ellenére ez utóbbit sokszor még ide a filmeshez is beteszik).

Nem lenne egyszerűbb akkor egy témakör ezeknek?Ti hogy vélekedtek?



2012. dec. 22. 12:17
 1/3 A kérdező kommentje:
Megj.:szándékosan a filmes témakörbe raktam,mivel itt szokott lenni a legtöbb ilyen kérdés.
2012. dec. 22. 12:21
 2/3 anonim ***** válasza:

Rengeteg szempont van ami alapján a témaköröket lehetne bővíteni vagy összevonni. Mindenki igényét nehéz kielégíteni, emiatt nincsenek olyan jelentős módosítások az oldalon, csak ami mindenképpen szükséges.


Biztos jó lenne, csak nem lesz ilyen. Konkrétan a manga/anime nem egy olyan népszerű témakör, hogy pár száz ember miatt legyen külön gyűjtője. Joggal panaszkodhatna akkor más, hogy más témának akkor miért nincs. Ha pedig mindent lebontanak a legalapvetőbb különbségek szerint, akkor lenne 200 alcsoportja egy témakörnek, amiben lenne pár darab kérdés. Ezt kivitelezni sok munka (átpakolgatni az összes kérdést), és felügyelni még több. Még a most meglévő egyértelmű témakörök mellett is össze-vissza vannak mindenhol kérdések, és sok van rossz helyre nyitva.

2012. dec. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam,hogy az összes eddigi kérdést átpakolni oda.

Csak ez is egyke az olyan dolognak,amiket nem lehet rendesen besorolni,ezért össze-vissza teszik ki őket.

Mindegy,igazad van egyébként,sejtettem,hogy nem sok az esélye,hogy lesz ilyen.Köszi a véleményed.

2012. dec. 23. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!