Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok mondani olyan filmeke...

Gogoon kérdése:

Tudnátok mondani olyan filmeket/animékat/doramákat, esetleg mangákat, melyben a főszereplő csajnak valamilyen okból fiúnak kell öltöznie?

Figyelt kérdés

Gondolok én pl. ilyenekre: You're beautiful, Micsoda srác ez a lány,etc.

Előre is köszi, ha válaszolsz.



2013. jan. 2. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ouran highschool host club- van mangában, animében és doramában is :)
2013. jan. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

[link]


Kissé ijesztő a link hossza, de innen már a felső pár találatban is van több, amiben lány öltözik fiúnak.


- MoonEyes

2013. jan. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Oira sukeba-sukeban boy

Bár lehet,hogy ebben fiú öltözik lánynak,nem emlékszem pontosan.

2013. jan. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hana Kimi (dorama és manga)

teljes neve: Hanazakari no Kimitachi e

nagyon klassz sztorija van:)

[link]

2013. jan. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Először is köszi mindenki válaszát :)

Első: az ouranhoz már volt szerencsém anime formában, most kezdtem a mangáját, de a doramáját eddig még sehol sem találtam magyarul.

Második: hűűűű, nagyon köszi a listát,egy csomóról még nem is hallottam közülük.

Harmadik: érdekesnek tűnik a film, lehet hogy megnézem,csak itt fiú öltözik csajnak

Negyedik: a HanaKimi-t már félig megnéztem, de nem tudom miért abbahagytam, most lehet, hogy újrakezdem

2013. jan. 2. 21:17
 6/9 anonim ***** válasza:

[link] megtalálod az Ourean-nak a dorama változatát.Persze itt csak feliratot egyenlőre.Jobban ajánlom a másik fansubot enneka letöltésére(Együtt fordították le):

[link]

(Regisztráció után itt a link)

Az MF linkeket kell letölteni,aztán Total Commanderrel összerakni őket.Felirat rá van égetve,szóval ezzel nem kell bajlódni :)

2013. jan. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jujj, nagyon köszi, a második oldalra tuti regizek, látom még sok más dorama is van ott. :) És köszi, hogy leírtad a folyamatot, az ilyenekhez sík hülye vagyok :D
2013. jan. 3. 20:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Shoujo Kakumei Utena
2013. jan. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mayo chiki - ez ecchi; anime pár jelenet kicsit perverzre sikrült; de egész vicces. :)
2013. jan. 4. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!