Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ki a kedvenc anime/manga...

Ki a kedvenc anime/manga szereplőtök?

Figyelt kérdés

bármilyen anime-ből lehet

fiú

lány

és miért



2013. jan. 4. 13:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Fiú: Naruto,Hegy Kéjenc (a Narutoból)

Zero,Kaname (vampire knight)

Ichigo (bleach)

Dante (Devil may cry(

D (D a vámőírvadász)

Lány: Yuki (Vampire knight)

Hinata,Sakura (naruto)

2013. jan. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Gildarts, Makarov, Laxus (Fairy Tail)

Kuro (Black God)

Rimi (Chaos Head)

Haruyuki (Accel World)

Ino, Kakshi, Jiraiya, Asuma (Naruto[igaz Ino csak a shippuuden- ből])

Black Star (Soul Eater)

Yamamoto, Gin, Ulquiorra (Bleach)

2013. jan. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Fiú: Ryu (Kimi ni Todoke), mert nem tudom... Haha, vicces, hogy mindig ilyen fáradt, de amikor megtudtam a drámai múltját, akkor szerettem meg igazán.


Lány: Fogalmam sincs. :)

2013. jan. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

fiú: Fullmetal Alcmeist(Brotherhood): Greed

Az egész lénye awesome, jó gondolatai vannak, van karakterfejlődáse, és egyszerűen az egész animetörténelem legkirályabb karaktere.


lány: Soul Eater: Medusa

Talán legepicebb roahdék, aki ráadásul nem egy nőben megrajzol pasi mint sok kemény női karakter, hanem az egész személyisége hiteles.

2013. jan. 6. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

A kedvenc lány karaktereim:Chitanda Eru-Hyouka

Senomiya Akiho-Robotics;Notes

Ohana Matsumae-Hana-Saku Iroha

Azért a kedvenceim mert olyan pozitív személyiségük van és néha magamat látom bennük.

A kedvenc fiú karaktereim:Hitoyoshi Zenkichi-Medaka Box

Takigawa Yoshino-Zetsuen no T.

Kirigakure Saizo-Brave 10

Mindegyiküket másért szeretem,Zenkichit azért mert kitartó és nem adja fel soha,Yoshinonak nagyon cuki a karakter designja,Saizot meg egyszerűen csak bírom.


Nagyon sok mindenkit tudnék még sorolni de megpróbáltam most inkább az újabb animékből válogatni:))

2013. jan. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
56%

Fiú: Natsu és Naruto (Fairy Tail és Naruto): Nagyon bírom,amikor poénkodnak és a "röhöghetünk rajta" énjüket adják, de ha a barátjaikról van szó akkor "anyatigrissé" válnak és tetszik a nem adom fel hozzáállásuk (föleg Naruto). Meg Shikamaru a Narutóból a stílusa és esze miatt, külsöre, meg, hogy jókat lehet rajta röhögni a Fairy Tailes Gray. *-*


Lány: Temari (Naruto), Erza (Fairy Tail), Sora (Kaleido Star). Utóbbit a kitartása miatt. A többi meg csak szimpatikus. :))

2013. jan. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!