Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mondanátok a SAO vagy BTOOOM!...

Mondanátok a SAO vagy BTOOOM! Hoz hasonló játékos animéket vagy mmorpgseket?

Figyelt kérdés
A kedvenc animém a SAO és ehhez hasonlókat szeretnék továbbra is nézni :)

2013. jan. 5. 21:50
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
76%
nézd meg a Mirai Nikki animét, ott is egy túlélő játékban vesznek részt a szereplők.
2013. jan. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
köszi :D
2013. jan. 5. 22:04
 3/45 anonim ***** válasza:
7%

A sao 1 fail , annál soha ne nézz rosszabbat , a Btooom! se volt valami jó , de még mindig jobb volt mint a sao amin csak az időt húzták az összes klisével és mellék szállal.


A legjobb túlélőjáték szerintem is a Mirai Nikki .


Ha a swordartfoshoz akarsz hasonlót van 1-2 mmorpg-s anime .

.hack//SIGN

.hack//ROOTS /ezt csak folytatással együtt érdemes/

.hack//Quantum

.hack//Beyond the World



Ragnarok Online


De mindegyik ugyanúgy bukás mint a sao , hack roots szálát a főszereplő miatt lehet egyedül jó , akinek legalább elég rendesen végig követhetjuk a személyiség fejlődését , meg szenvedését meg stb .. ugye ami a saoban kb annyi volt hogy ratyitó ha nemtudta volna megmenteni Asunát ott lett volna váltásnak a huga.

A Ragnarok meg 1 sima mmo-s anime , egészjó kellemes anime , de nem kiemelkedő.


Esetleg a Tales of the Abyss , ezt is egy RPG-ből adaptálták mint a hack-et . Tales of the Abyss elmegy , de sok benne az idegesitő jelenet , talán ez a legjobban nálam a sao szint , azaz a 4/10 :D


Szoval lényegében mind1ik mmo-s anime gyenge , csak valamelyiket az égbe hypolják azok akik nemláttak még igazán jó animét.



Ha más műfaj is érdekel szólj , tudok ajánlani .

Jó szórakozást .


Ui: Sao = Epic Fail!

2013. jan. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
köszi de tényleg a sao a kedvenc animém bele tudtam élni magam tetszettek a szereplők az egyéniségük stb na mind1 majd megnézek ezek közzül párat
2013. jan. 6. 00:13
 5/45 anonim ***** válasza:
14%

Hát pedig akárhogy hypolják tele van hibákkal , se story , se karakter személyiség fejlődés .. semmi


Na mind 1 , végülis kinek mi .. :D


De azért feltételezem hogy nem láthattál sok animét .

1-2seinenhez köze nem volt :D

2013. jan. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
naruto, bleach, one piece, fairy tail stb stb szal sokat látam de nekem ez jött be legjobban :D
2013. jan. 6. 11:47
 7/45 anonim ***** válasza:
10%
Ezek amiket felsoroltál mind szar sablon tömegshounenek , a saonak meg seinennek kéne lennie ... kéne , de tömegshounen szinten van. Ezek messze nem komoly animék xd
2013. jan. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
82%

70%-os szerintem takarodj a francba, itt olyan Istennek képzeled magad, mégis, hogy jössz ahhoz, hogy megmond, hogy mi a jó anime, meg a sz@r anime? Mindenki azt néz amit akar, te meg húzd el a beled, mert látszik be vagy sértődve a SAO népszerűségére. Amiket a kedves kérdező felsorolt, azokat nem lehet egyszerű tömeg shouneneknek nevezni. Tudod miért nem? Mert, ha azok lennének, nem keresnék degeszre velük magukat a mangakak. Kubo, meg Kishimot valószínűleg budipucolók lennének, és biztos Mashima is egy totál nyomorékságot rakott össze, azért veszik ennyien a Shounen Jump-ot, meg a mangas újságokat, mert annyira fos. Elmondjak egy titkot? Csak a Bleach-nek világszerte több millió nézője van, több millióan rajonganak érte, és valószínűleg nem azért, mert egy átlagos tömeg shounen, hanem azért, mert Kubo létre tudodd hozni valami olyat, ami eddig senkinek nem jutott az eszébe. Vagy, ha szerinted sz@r, akkor nem kell nézni, vagy csinálj jobbat!


Ez a kép mutat valamit:

[link]


Ha már ilyeneket is megcsinálnak, akkor talán elért valamit az anime. Vannak a SAO-nak is hibái, de ezek leginkább csak az AOL-ban mutatkoznak meg. az eredeti 14-15 rész, szerintem 7/10-et nyugodtan megkaphatna. Jó lenne ha leszállnál az érdeklődőkről, és nem próbálnád meg elvenni a kedvüket ettől az animétől.

2013. jan. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
82%

Utóirat: Kérdező, itt egy AMV, remélem tetszeni fog! :D


http://www.youtube.com/watch?v=7GGla3aoFdo

2013. jan. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
13%

Kedves 64%os .

Nem mondok meg én semmit , azt néz aki amit akar .

Bleach is kitörölheti a seggét azzal hogy több millió nézője van , egy gyenge sablon , ugyanúgy mint a drágalátos swordartfos. Lehet agyon hypolva , agyonhypolhatja az összes ember a 10-18as korosztályból és jól is kezdődik az tény , de attólmég 1 baromi gyenge sablon lett. Fail , bukás , sablon , csalódás , ennyi!

Gondolkodj el azon hogy az alapstory-t az egész anime mennyire követte ? Semennyire , folyamatosan mellékszál stb .. storyhoz köze nem volt. Lehet belemagyarázni hogy annyire egyedi , meg a legjobb anime , meg még nincs ilyen , kapásból 3 olyan animét mondok amiben volt ilyen arc mint a sao-ban , viszont ezen felül tényleg jó ez a fajta arc , mármint maga a sao arc . De a 14.rész után teljesen elbasszák . Sablonstory , a gyengébbik fajtából.

Amúgy az hogy 1 kocsit befestettek nem jelent semmit .

Google képekbe beirod hogy "One Piece Car" kiad vagy 48 millió kocsit ami One Piece-vel van lefestve.

Akinek annyi pénze van tegye , de annak szerintem nemcsak sworartfosos kocsi áll otthon ...

Végig gondolod reálisan , rájössz hogy nem is olyan kevés hibával van tele ... de végül is mind1 .

Amúgymeg nemtudom mit tuningolod magad .. 20ezer ember addott erre a szörnyűségre 10/10et MAL-on , te meg felvagy háborodva hogy 1 ember azaz én szidom 1 noname oldalon ?

Egyébként ahogy látom neked se tetszett tulságosan ha 7est adtál rá.


Ui: Amv-d jóféle , csak a témaválasztás :D


Amúgy lehet lepontozni bőven jó helyen vagyok még :P

2013. jan. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!