Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Csak én nem értem ezt a Sz*rt?

Csak én nem értem ezt a Sz*rt?

Figyelt kérdés

Az egyik lány ismerősöm rám kent egy mangát hogy olvassam el én meg szépen békésen olvasgatom és olyan hajlamaim vannak hogy hú de tarkón rúgnám a főszereplő srácot.Mindegy a lényeg az hogy van egy lány aki még soha nem érzet szerelmet és 1 srácot akar rávenni hogy mutassa meg neki mi is az de az a srác tipikusan olyan hogy mosolyogva tépném ki a tüdejét a torkán keresztül viszont van a lány unoka testvére aki már gyerek kora óta a lánnyal van és kedves és jó arc meg minden de a manga úgy álitja be hogy a fa*zfej a jó és a kedves a rossz.Hogyha ezt a kérdést olvassa egy lány az írja már le hogy miért van ez mert én a 19.fejezetben már majdnem lefejeltem a monitort a helyéről.


Természetesen itt a manga linkje is: [link]



2013. jan. 15. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Öhm , először is nincs olyan manga/anime ami mindenkinek tetszik , ahogy szereplő sem.

Hát nézd van ilyen , nem olvasom nem is akarom , de valszeg 1 szutyok sablon karakter , amiből van egypár.

Én is voltam úgy hogy letudtam volna rugni az idegesítő karit (legutóbb például a beater ratyit).


Miért nem olvasol olyan mangát ahol olyan karakter van aki tetszik .

Vagy olyan karakter akiről nem tudod eldönteni hogy jó vagy sem?( pl: Yagami Light vagy egyik kedvenc karim : Lelouch Lamperogue )


Lényeg én ha elkezdek egy animét/mangát , előtte olvasok róla ismertetőt. Ha tetszik belekezdek és bármekkora csalódás lessz(ugye sao-.-) végig szenvedem ha kell , ha meg szarvolt lepontozom :D

2013. jan. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Hali. :D

Nemtudom mennyire vagy jártas anime/manga terén. De ha belenézel a besorolásába láthatod h SHOUJO. Ami azt jelenti h ez fiatal lányoknak szóló manga. Semmi értelme felhúzni ezen magad. Nem is nekünk férfiaknak van ez kitalálva.

2013. jan. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1. válaszoló ez a karakter egy p-cs tudod az akit szívesen rúgnál gyomron majd húznád át a városon az állkapcsánál fogva és dobnál bele egy szemetes tárolóba amúgy köszi a válaszokat
2013. jan. 15. 19:46
 4/9 anonim ***** válasza:

#1es vagyok


Na igen , ezt mondtam én is . Van olyan karakter akit én is GYŰLÖLÖK! , más meg szeret .

Pont ilyen ez a helyzet is nálad , te utálod más meg szereti.

2013. jan. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én pl szeretem Shigure-t. Amúgy meg nem igazán értetted meg maga a manga lényegét. Ne nézz olyat, ami nem tetszik, amúgy meg tipikus shoujo, de a karakterek nem átlagosak, szóval maga a történem nem rossz.
2013. jan. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
azta én is pont így vagyok ezzel am én is most olvasom
2013. jan. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Tudom mit érzel! Én is így voltam a Bleach-ből Orihimével.. :@@
2013. jan. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
na akkor fogd meg orihimét speed-ezd be szorozd meg 6-al majd duplázd meg és kijön ez a szar
2013. jan. 17. 20:02
 9/9 anonim válasza:
:D:D :) végig olvastad már amúgy?
2013. jan. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!