Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Keresek egy jó animét valami...

Keresek egy jó animét valami ajánlat? (meg ha lehet egy kis infót is az animéről)

Figyelt kérdés
amiket már láttam/ismerek (ne nézzetek őrültnek :D ):Naruto, Death Note, Fullmetal Alchemist, Fairy Tail, Fullmetal Panic, Rosaroi to Vampire, Vampire Night, Dragon Ball, Bleach

2013. jan. 19. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem nézünk őrültnek alig láttál párat xd , de úgy látom nagyon nem láttál jobb fajta animét , a DN-en kívül mint shounen fight. AZ FMP és a Rosario + Vampire meg ecchi.


Ha jó animéket akarsz látni :


Elfen Lied

Angel Beats! /dráma+akció/

Mirai Nikki

Steins;Gate

Byousoku 5 Centimeter /romantikus/

Hotarubi no Mori e /romantikus/

Code Geass

Gintama

Great Teacher Onizuka

Samurai Champloo

Neon Genesis Evangelion

Kara no Kyoukai

Hellsing Ultimate

Mahou Shoujo Madoka Magica /címe ellenére thriller/

Bakuman

Bakuman2

Ano Hana /dráma/

Chihayafuru

One Outs

Shiki

Hyouka

Beelzebub

Bakemonogatari

Nisemonogatari

Kizumonogatari

Nekomonogatari:Kuro

Phantom: Requiem for the Phantom

Fate/Stay Night

Fate/Zero

Fate/Zero 2nd

Tengen Toppa Gurren Lagann

Denpa teki na Kanojo

Mnemosynme

Claymore

Kuroko no Basuke

Eyeshield 21

2013. jan. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 chinmoku ***** válasza:

azt ugye tudod, hogy - függetlenül egyes tv szolgáltatók idióta magyar fordításától (vámpírok éjszakája....... -.- ) - az Vampire Knight..

az ajánlás pedig attól függ, fiú vagy e, avagy lány?

2013. jan. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az első válaszolónak köszi :) (de azért nem kell fikázni csak mrt neked nem tetszenek)a második válaszolónak meg Nem éppen helyes írási kijavítást kértem de am fiú
2013. jan. 21. 17:00
 4/5 chinmoku ***** válasza:

ne haragudj, nem akartalak megsérteni a javítással.. eléggé pipa vagyok egyes magyar fordítások miatt, meg hát mégis, nevezzük nevén a gyereket :)


na, fiúknak való ajánlásban sajnos nem vagyok jó, de szerintem biztosan találsz neked tetsző dolgokat az animehere . com oldalon, tapasztalataim szerint megbízhatóan fordítanak, rendes időközönként, ha épp ongoing animéről van szó. ez persze angol oldal, remélem, egy kicsit azért segíthettem :)

2013. jan. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

One Piece. Kb. ugyanaz a stílus, mint Naruto és Bleach. 500+ rész, kalózos, utazós, szupererős. Jó a történet, de nem ajánlom az animét, mert szószerint képesek több percet csak mély lélegzéssel eltölteni. Persze ha ez nem zavar, akkor hajrá.


Kaze no Stigma. 24 résszel abbamaradt. Nyengesége miatt tűzírányító klánjából kitagadt fiú visszatér szűlővárosába, ímmár erős, de lenézett szélíránítóként és belekeveredik régi klánjának hatalmi problémáiba. Nekem külön tetszett, mivel a főhős kevésbé az a "totál jó fej".


Toaru Majutsu no Index. Kétszer 24 rész, még várható folytatása. Egy világban játszódik, ahol varázslat (vallásos hátterű) és különlegesképességek (tudományos hátterű). A két világ közti harcok és egyes oldalak belharcaiba keveredik a különleges képességű főhős.


Sekirei - Mondjuk ecchi, ami zavaró lehet vagy kedvező - nem tudom te hogy vagy vele, de legalább nem hátráltatja a történet, úgy mint Rosario to Vampire-ben. Alapvetően komédia és akció (és hárem) keveréke. Alaptörténe egy Battle Royala "sekirei"-k, közt akik erejűk egy emberi társ (ashikabi) mellett tudják használni. Megintcsak befejezetlen, de lehetséges folytatás (bár a manga már kezd döcögni, szóval nem túl valószínű)).


Code Geass - Személy szerint nem szeretem azt, amiben mecha van, így CG-t se, de ez történetének mélységéért híres anime. Emellett még az újak közül Guilty Crown volt hasonló hírű.


Hunter x Hunter - Átfogó alaptörténete (kölyök keresi apját, aki fiatalon otthagyta őt Hunter feladataiért) nem túl meghatározó, inkább a sagáknak van rendes története. Szerintem vicces is, harcok is jól meg vannak csinálva és történetében is van mélység.

2013. jan. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!