Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van olyan anime aminek a végé...

Van olyan anime aminek a végé kiderül hogy csak álom volt?

Figyelt kérdés
Mármint hogy pl 24 részes és a 24 rész alatt végig történnek a dolgok mint általában de a végénél felébred mondjuk a főszereplő és kiderül hogy csak álmodta..van ilyen?

2013. jan. 20. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Én ilyet nem ismerek , de ha van biztos pont ez miatt le van pontozva.
2013. jan. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kár..pedig jó lenne..:((
2013. jan. 21. 13:58
 3/9 mayan125 ***** válasza:

Csak a keresetthez valamennyire hasonlót tudok mondani;


Yumekui Merry


Vannak benne olyan részek, ami álomvilágban játszódik. Sok ilyen anime van, tehát hogy valamilyen párhuzamos világban vagy álomvilágban történnek benne események, de amiért merem mégis ajánlani az az, hogy ebben ez a momentum egy meghatározó dolog, az egész animét ez építi föl.

2013. jan. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De a Merry-ben csak az álmokban játszódik , viszont az meg is történik ha jól emlékszem.
2013. jan. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 mayan125 ***** válasza:
Ezért is írtam, hogy csak közelít a keresetthez :)
2013. jan. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi..bár már láttam, és nem egészen ilyenre gondoltam, de amúgy sem reméltem hogy van olyan amilyet írtam, bár szívesen megnézném :)
2013. jan. 22. 13:57
 7/9 anonim válasza:
Van.
2013. jan. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Remek vagy..m/n
2013. jan. 29. 14:02
 9/9 anonim ***** válasza:

Blood-C

Nem igazán álomvilágról van szó, de a végén legalább akkorát fordul a történet mintha az egész álom lett volna.

p.s. nagyon véres anime.

2013. febr. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!