Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Az inuyashaban Kagome és...

Az inuyashaban Kagome és Inuyasha mikor csókolózik először? Melyik részben?

Figyelt kérdés

2013. jan. 22. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg a story arcban csak a legvégén ( Final Act utolsó részében ) , de a Második mozifilmben van egy jelenetük.
2013. jan. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

köszi :D

(szerintem amúgy csókolózhatnának többet....)

2013. jan. 23. 14:28
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

Mert?:O

Shounen fight-tól mit vársz ?:D

2013. jan. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mitől??? :(
2013. jan. 24. 19:13
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A két sorozatban és a mangában sajnos nem csókolóznak. :-( A második mozifilm miatt a manga készítője annyira mérges lett, hogy a saját történetéből is kihagyta a csókot. De a szerelmük így is egyértelmű, főleg a történet végén.
2013. jan. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Shounen: harcos anime fiúknak. Azonban megkérdőjelezhető az, hogy az InuYasha mennyire Shounen. Ha be is sorolható, de akkor sem csak egy átlagos Shounen, mert tele van romantikával és egyéb olyan dolgokkal, ami által leginkább a lányok között aratott sikert. Én inkább univerzálisnak vagy teljesen populáris fantasy-nak nevezném.
2013. jan. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ja jó köszi :D
2013. jan. 26. 13:32
 8/10 anonim ***** válasza:
A legutolsó részben a szent ékkő belsejében amikor egymásra találnak.
2013. febr. 12. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#6-os nincs teljesen igazad , egy shounenben lehet romantika , de akkor sem fő szempont nála , bár az tény hogy az Inuyasha az egyik olyan anime amire legjobban rá lehet fogni a romantikus szálat.


De nézd , sokan a Narutoba is beletják a romantikus szálat , amit baromira nem értek mert egyátalán nincs.

2013. febr. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Pontosan azért mondtam, mivel nem fő szempont a Shounen-ben. Én InuYasha-t annyira nem tartom Shounen-nek, mert a tipikus Shounen-hibákat nem tartalmazza, miközben tele van értékes momentumokkal.

Azzal tévedtem, hogy a Final Act-ben sincs csók. Spoiler: az utolsó részben elcsattan. :-)

2013. márc. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!