Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok mondani olyan animét,...

Tudnátok mondani olyan animét, mint az another?

Figyelt kérdés

2013. jan. 27. 11:57
 1/4 mayan125 ***** válasza:

Shiki

Ookami Kakushi

2013. jan. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Higurashi no naku koro ni, Umineko no naku koro ni, Elfen lied, Shiki, Mirai nikki...


Ezeken kivul meg van a Fullmetal alchemist ket feldolgozasa, a Gosick, Shakugan no shana, Death note, Kuroshitsuji, Jigoku shoujo

2013. jan. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jaj es meg a High school of the dead
2013. jan. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

-Myself;Yourself :Ez nekem eléggé bejött. :P Nem olyan durva, és teljesen reális... De néha nekem teljesen az Another jutott eszembe róla. :)

[link]


-Elfen Lied :Annyira nem voltam oda érte, valahogy nem ilyenre számítottam a sok ajánlás után, de azért élveztem. ;)

[link]



-Mirai Nikki :Én ezt leginkább a grafikája miatt néztem meg, az nagyon-nagyon tetszik! :)

[link]


-Shiki :Nem annyira jött be, egy ideig abba is hagytam, mert meguntam, de kicsit hasonlít az Another-hez. Egyébként a grafikáján még most is szakadok... azok a hajzatok ...:'D

[link]



És pár, amit még nem láttam, de tervezem megnézni őket...! :)

[link]

[link]

[link]


Oh, és most áprilisban jön egy új anime, amit tuti nézni fogok! ;)

[link]

2013. ápr. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!