Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A kateyo hitman reborn című...

A kateyo hitman reborn című animében miért van ez (folyt lenn)?

Figyelt kérdés
Amikor Tsunát meglövi a kisgyerek akkor szétszakad a ruhája (még jó hogy az alsója marad) de miért?

#ruha #anime #Hitman #kateyo #gatya.
2013. jan. 28. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert tvben nem mutogathatják 1 szál fa**ba ..
2013. jan. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor inkább pontosítom a kérdésem; minek szakad szét a ruhája?
2013. jan. 29. 18:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért ne ? Ilyen ... első 20rész egyébként gáz , utánna lesz jó , és a 70után lesz nagyonjó.
2013. jan. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a készítők voltak olyan elvetemültek, hogy a még parodikusabb hangulat kedvéért egy őrült exhibicionistát varázsoltak Tsunából végső akarat lánggal.:D Mikor először láttam/olvastam, enyhén nagyot találkoztam a padlóval, szóval nekem bejött.:D
2013. febr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eredetileg a mangában úgy van, hogy amikor Reborn lelövi Tsunat, akkor meghal, és amikor újjáeled, akkor a régi teste elpusztul.. Bár ott is csak elsógatya van rajta. De az is lehet, hogy mivel Tsuna egy szerencsétlen, és ügyetlen karakter(kivéve végső akarat módban ), lehet, hogy valamilyen ,,vicces '' elemnek szánták.
2015. dec. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!