Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mik a legjobb "neverend...

Ezvan1234 kérdése:

Mik a legjobb "neverend shounen" animék?

Figyelt kérdés

2013. jan. 29. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

One Piece, bár mondjuk, egyre jobban kezdek kinőni belőle.

Gintamát mondanám, bár nem teljesen Neverending, hiszen meg-megállnak időnként, de azért hát így is 259+ része van.(most éppen megy, bár előtte ismételték a részeket)

Akkor egy szintén már nem neverend, Kateikyoushi Hitman Reborn! aminek 203 része van, bár a mangáját is most fejezték be.

Aztán Inuyasha-t is ide rakják a 165? + 25? résszel, nem nagyon emlékszem a részek pontos számára.

Aztán a többi, DragonBall, Urusei Yatsura 195 rész, meg még egy csomó. Persze ez csak az én listám, mármint mennyire és mik a jók.

Amiket még ismerek a Doraemon (1979) 1787 résszel, aminek a folytatása a Doraemon (2005) aminek még nincs vége bár ebből csak alig láttam 4-5 részt.

De persze a Conan a detektív, a Yu-Gi-Oh!, és még a Beyblade az amit, igazán mondanék még, bár az utóbbi kettő, nem is igazán mondhatni ide, hiszen ezeknek is sok mellék storyja van, de végül is ide tartoznak. Valamint a felejthetetlen Pokémon, nem is tudom most éppen hol tart.

Naruto + Bleach, számomra egyik se egy nagy szám, a tetszésemet úgy ahogy elnyerte az alaptörténet, de a megvalósítás nem az igazi. Egyszerűen olyan, mintha üres dolgot néznék, sokan csak azért nézik, mert már évek óta megy, nem pedig, mert húdejó. Az anime amúgy is mindkettőnél kisebbeket céloz meg, kevesebb durva és komoly jelenettel.

A végére pedig Fairy Tail, a sorozat amit szintén a kisebbeknek szól. Szeretem mangában, olvasom, de az anime önmagában eléggé komolytalan. Most éppen felfüggesztve van nálam, kiderül nézem e tovább, ha kijött egy packban a mostani részek.


Szóval most ennyi :)

2013. jan. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Nekem top favorit a Naruto Shippuuden :)
2013. jan. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
One Piece, Hunter x Hunter, és sokan nem szeretik, de a Bleach is nagyon élvezhető főként mostanában.
2013. jan. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A felsoroltak közül az ismertebbeket néztem illetve nézem.


Az összes Dragonball-t megnéztem, és sajnos vége lett /=

Naruto Shippudent folyamatosan nézem

Fairy Tail is folyamatosan nézem

One piece is folyamatosan.

Valamint a Bleach-t szerettem csak sajnos pár hónapja behirdették a szünetet ami nem tudom meddig tart.


Tulajdon képen az összes tömeg animét szeretem :D

2013. jan. 31. 21:22
 5/5 Lelouch88 válasza:
a leges legjobb, egyértelműen, messze magasan a Yu Yu Hakusho
2015. jan. 3. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!