Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tényleg van még olyan animés...

Tényleg van még olyan animés aki jobbnak tartja a Naruto-t a One Piece-nél?

Figyelt kérdés

Én az animés pályafutásomat a Naruto shippuuden kezdetén 2007-ben kezdtem , a Naruto-t favorizáltam , aztán fél évvel az NS indulása után elkezdtem más animéket nézni , rövidebbeket (közbe folymatosan követtem a Bleach-t is) , a One Piece-t is be próbáltam , de még 5x elkezdésre se tetszett , aztán a 400.résztől kezdtem bele és kb 40rész alatt megjött a kedvem hozzá és így hogy az eleje kicsit wtf ígyis végig néztem és azt kell hogy mondjam hogy ANNAK ELLENÉRE HOGY MOSTANRA MÁR KI NEM ÁLLHATOM A SHOUNEN FIGHTOKAT , SEINENEKET NÉZEK INKÁBB , VISZONT A ONE PIECE A LEGJOBB SHOUNEN.


Ti hogy vagytok vele ? Hosszabb válaszokat is szivesen fogadok és osztogatoma zöld kezeket.



2013. jan. 31. 18:13
1 2
 1/20 anonim válasza:
23%
A Dragon Ball a legjob :)
2013. jan. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
A dragon ball-t is csipáztam , csak a végére sok lett . Az utolsó saga elég vérgyenge lett , ahogy hallottam azt a részt a mangaka csak a nagy érdeklődés miatt csinálta.
2013. jan. 31. 18:22
 3/20 cathilina ***** válasza:
22%
Tényleg a DB a klasszikus, és nyilván nem a GT-t kell nézni. Én hallottam róla, hogy a One Piece mennyire jó, láttam is pár részt. A történet tényleg egész érdekes volt egy shounen-fighthoz képest, de az értékelhetetlen grafika miatt képtelen voltam megnézni.
2013. jan. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Értékelhetetlen grafika ?:O

99es animétől mit vársz ?:D

Amúgy vannak az új 720p-s videók , 200tól alapból elérhetők voltak , ráadásul látszik azért hogy évek haladtával egyre jobb és jobb lett a graf is.


Hasonlítsd össze pl a GTO-val vagy a Berserk-el , mind 3éven bellül készült a OP-vel

2013. febr. 1. 00:23
 5/20 cathilina ***** válasza:
17%
Nem arra gondolok, hogy szemcsés, vagy fakó színei vannak (mint mondtam, a Dragon Ball az egyik kedvencem, pedig az régebbi) hanem hogy deformáltak a karakterek. És nem csak Luffy.
2013. febr. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Nekem az One Piece az egyáltalán nem tetszik. Számomra gagyi. A DB és a DBZ sokkal jobb, sőt én még a Fullmetal Alchemist-et is jobbnak tartom. Egyszerűen nem tetszik a One Piece világa, ez van. Én a Naruto-t egy picikét jobbnak tartom, mint a One Piece-t, de tényleg csak egy picikét. Viszont ha a Naruto nem lenne tele k*rva sok filler résszel, akkor nem hogy picikét, hanem lényegesen jobbnak tartanám.
2013. febr. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Hát ez egyéni vélemény , emberek jó része OP-t jóval a naruto elé teszi , mindenben jobb .. Nem véletlen hogy manga eladásokban is 4x ment tavalyi évben : [link]


Fancuccokban is ahogy hallotam eléggé kellendőek arrafele.

2013. febr. 1. 16:46
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

Attól, hogy a One Piece-ből négyszer annyit adtak el, és nagyobb trend szeretni, attól még számomra gagyi. A jó statisztikai eredmények és kimutatások, nem feltétlenül a jó minőséget vagy a jó színvonalat jelzik.

Például: itthon nálunk amikor ment a Valóvilág akkor abban az időszakokban a VV nézettsége tuti, hogy lényegesen több volt, mint mondjuk a Rémrendes család-nak, holott a kettő színvonala között bőven van különbség.


Tudom ez most egy elég, szélsőséges egy példa volt, de szerintem lehet érteni, hogy mit akarok ezzel.

2013. febr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
29%

Nekem a One Piece jó shounen, a kedvenceim között van, de azért nem a legjobb. Az alaptörténet jó, Oda létrehozott egy külön világot, és ebből rengeteg dolgot lehet létrehozni. Azt nagyon bírtam, amikor a karakterek nem a megszokott szépfiú, hanem kicsit a valósághoz ragaszkodóan, emberibb.(Ez alatt azt értem, vannak benne ronda karakterek is.) Én pl. Usoppot, egyáltalán nem bírtam, sőt egyenesen utáltam. De ahogy ment a sorozat egyre jobban megkedveltem. Bár tény, hogy nem fog sosem a kedvencem lenni. Meg most képzeld el, milyen lenne már egy kalózhajó, ha nem ilyenekkel? :D

Na szóval, az is tény, hogy az OP eddigi legjobb része, az Impel Down és a Marineford-i Háború. Nekem pl. az hogy most a OP-be megváltoztatták a karaktereket, egyáltalán nem tetszik. Nami jobb volt rövid hajjal, Chopper jobb volt ahogy előtte kinézett, és stb.

De végül is mindegy.

A Naruto, nekem alapjaiba véve tetszett. Bár vele még azelőtt találkoztam, mielőtt animés lettem, szóval szinkronosan néztem a tv-be. Talán ennyire nem is jött volna elő bennem az utálat,ha nem lett volna benne a sok filler. De nem így alakult, és hát a 172 résznyi szenvedés után dobtam. A sippuudent csak akkor fogom elkezdeni, ha leszinkronizálják és leadják tv-be. Nem a szinkron miatt, de ha már azzal néztem idáig, azzal is szeretném befejezni. ez valami sajátos hülyeségem, de a megszokott hangok miatt talán.

A Naruto alapja szóval jó, de akkor már a hajamat téptem, amikor megtudtam, hogy Narutonak még mindig nem sikerült Sasuke gondolkodását megváltoztatni, immár kb 6-7 éve. Szóval az, hogy a Sasuke visszahozása a téma évek óta... valahogy teljesen elrettent. Nem tudom pontosan, hogy megy, mert mondom, csak a sima 172. részig néztem. Viszont a humoros Egy Akatsukis Élete-t néztem, bár nem igazán értettem pár részt, de hát mindegy is. Amúgy is rengeteg ember spoilerezett már, szóval az élvezhető részek is odalettek.

Szóval nekem a One Piece a jobb, bár már azt se érzem igazinak, egyszerűen nem jön elő az az izgalom, amikor az Impel Down-t vagy a Marineford-ot néztem. Már-már úgy érzem,kinőttem belőle, és egyre érdektelenebbé válik. Az utóbbi 80-90 rész egyszerűen már unalmas volt.

2013. febr. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 KoNaN ***** válasza:
36%
Nekem a Naruto és a Naruto Shippuuden két külön világot jelent. Az utóbbi olyan impulzív hogy mindig örök kedvencem lesz. A One Piece-t én csak mangában olvastam de egyértelműen élvezhető volt, viszont nekem hiányzott belőle pár magyarázat és helyenként nagyon ködös. Nem olyan kerek a történet mint a Narutoban bár ez nem mindig hátrány.
2013. febr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!