Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek melyik karaktert...

Szerintetek melyik karaktert cosplayeljem?

Figyelt kérdés

Egyszerűen csak nem tudok dönteni, ezért gondoltam, kikérem a TI véleményeteket.:D Áprilisi conra szerintetek melyik karaktert csináljam meg?:9

- Naruto (Naruto S.)

- Joker (the dark knight - Batman)

- Mario (Super Mario)

- Elizabeth (Gintama - igazából ezt lenne a legbonyolultabb megcsinálnom, így egy kicsit ódzkodom tőle, de szívesen megcsinálnám!:D)

- Luffy (One Piece)

- vagy csak simán varrok egy kimonót és abba bújok bele.:-)

Na? Szerintetek?:D



2013. febr. 2. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva a felsoroltak nagy része igen népszerű karakter, tehát ha őnekik öltöznél, nagy valószínűséggel viszontlátnád a jelmezed a conon. De az én szívem Naruto felé húz, mert a listádból őt szeretem legjobban. :D

Ha eme szőkeséget választanád, akkor azt ajánlanám, hogy ne egyszerűen csak az átlagos ruháját csináld meg, hanem mondjuk a Sennin-módos változatot. (Erre gondolok konkrétan: [link]

De ez ugyebár csak egy javaslat. :) Remélem, azért majd sikerül választanod, és jó lesz a jelmezed. ^-^

2013. febr. 3. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
(Nem működik a link, szóval most megpróbálkozom egy másik képpel. ^^" [link]
2013. febr. 3. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
(És ez sem jó. oO Na mindegy, szerintem úgyis tudod, melyikre gondolok. :))
2013. febr. 3. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Naruto-t semmiképpen SE!

Abból meg ratyi sao-s ratyitóból lessz a legtöbb , mert ezeket kapták fel a 14évesek mostanság . (és itt most nem a narutot szólom le)


Szerintem Elizabeth érdekesen nézhetki , nem lessz sok az biztos , Esetleg a mugiwara , de abból is lesz szerintem jópár .

Egyébként fiú vagy vagy lány ? Esetleg lehet tudnék ajánlani karaktert aki egyszerű és jól állna.

2013. febr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Leányzó vagyok!:) Még gondolkoztam az Ayakashi játékból valakinek, mivel abban vannak szép, érdekes ruhák, és nem is túl ismert... Örülnék néhány tanácsnak, de köszi az eddigieket is!^^
2013. febr. 3. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!