Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok nekem mondani ehhez...

Tudnátok nekem mondani ehhez hasonló romantikus&vicces animéket?

Figyelt kérdés
Lovely complex, Vampire Knight, Full Metal Alcemist, Peach Girl, SAO, Kimi ni todoke, Elfen Lied, Hell Girl, YuYu Hakuso, Full Metal Panic, Bleach, Death Note, Special A, Itazura na Kiss, Soul Eather, Nana, Kaichou wa maid-sama, Bokura ga ita.

2013. febr. 9. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Ouran High School Host Club, Nodame Cantabile, Ano Hana, Yamato Nadeshiko Shichi Henge, Suki-tte ii na yo, Tonari no Kaibutsu-kun.

Egyébként az általad felsoroltaknak a felét nem nevezném romantikusnak.

2013. febr. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első , AZ ANO HANA EGY DRÁMA EMBER SEMMI VICCES NINCS BENNE!


Ahogyan mondjuk a Bleach , a Yu-Yu , a Death Note , a Soul Eater , a SAO , a VK , FMA , az Elfen Lied sem .

De végülis mind1.


Ha igazi poén nem sablonos romantikus vígjátékot akarsz látni ajánlom a Kami nomi zo Shiru Sekai-t.


A vicc kategória koronázatlan királyát : Gintama.


És a többit :

Great Teacher Onizuka

Haiyore! Nyaruko-san

Beelzebub

Suzumiya Haruhi

Ouran Koukou Host Club


(inkább simán vicces animék a többsége , de próbáld be ajánlom)

2013. febr. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Betty-Detty ***** válasza:
Inuyasha,Toradora,Kamisama Hajimemashita,Tokyo mew mew,esetleg Sankarea,C³,Fruits Basket.Ezek a legjobbak,a többi kedvencemet már láttad :)
2013. febr. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, csak beillesztetttem Animeaddictson adatlapomról a kedvenceket, tudom hogy nem mind romantikus. Mindegy.

A toradora nekem nem tetszett, egy kicsit sem. :/

a többit köszi, de még jöhetnek ha tudtok. :)

2013. febr. 11. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!