Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ajánlanátok egy olyan animét...

Seres Timon kérdése:

Ajánlanátok egy olyan animét ami hasonlo az Angel Beats-hez? Valamilyen fantasy és romantikus kellene! (? )

Figyelt kérdés

2013. febr. 14. 07:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Elfen Lied

Ano Hana

Mirai Nikki

Mnemosyne

Tasogare Otome x Amnseia

Gosick

Madoka

Suzumiya Haruhi

Hyouka

Shiki

Claymore

Oda Nobuna

Phantom: Requiem for the Phantom

2013. febr. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sword Art Online, fantasy és romantikus is.
2013. febr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
Sword art szar egy csalódás , megse közelítti az AB! epic drámai szintjét .. kár is egy lapon emlegetni őket ..
2013. febr. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
Senki nem kérdezte a véleményedet.
2013. febr. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

első, plusz talán még a clannad


(mellesleg ok ,hogy a sao egy bukás, de az Angel Beats epic drámának azért erős lol)

2013. febr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát azért torokszorítóbb volt 1-2 embert szenvedni látni mint a saoba ahol még kiis parodizálták azt a x ezer halottat..
2013. febr. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

*Spoiler*

Hát nekem a végén szorult el a torkom, amikor Sugou neki ment kirito-nak a való világban, és a SAO-s tapasztalatai alapján lefegyverezte. :D

*Spoiler*

Bocsi az offért, de ha valakinek nem tetszett attól még nem kell fikázni. Kérdező, ha még nem láttad volna akkor mindenképpen nézd meg és majd te eldöntöd, ne más véleményére hallgass. :D

2013. febr. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az átlag shounen szarságon szorult el a torkod ? Te se láttál még igazi drámát akkor ... de én konkrétan arra gondoltam amikor a sao belekezdett egy öniróniába .. Spoiler : Gyakorlatilag a végén a gyilkosból csináltak megmentőt .. 1 szerelmes pár együttlehet , de másik x ezer ember meg meghalhat ... hát ..


eleje jó volt az animének , az epic failok ellenére , de a 6-10.résztől és után kínszenvedés és az egész nagyon jó kezdés egy csalódásba fullad.

2013. febr. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem a SAO nagyon tetszett! De köszi az ajánlatokat :) Most nézem a Clannadot és egész jo!
2013. febr. 15. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!