Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Kamisama Hajimemashita/Kamisam...

Kamisama Hajimemashita/Kamisama Kiss shoujo mangának van magyar fordítása?

Figyelt kérdés

Eddig 9-ig találtam meg a fejezeteket magyarul, látta/olvasta őket bárki tovább, vagy tud olyan fordítói csoportról, akiknél futó projekt? Mert ha nem, akkor arra gondoltam, talán megcsinálnám... egyszerűen imádom, és nem örülnék, ha valaki azért maradna le róla, mert nincs fordítás :D

Ez lenne az első próbálkozásom hasonlóval, és nem szeretnék olyanba belekezdeni, amit már fordítanak... szerintem érthető okokból. Segítsetek ^^ meg az is érdekelne, hogy lenne-e rá vajon igény... mondjuk tetszett-e valakinek az anime? :)



2013. febr. 21. 21:36
 1/2 anonim válasza:
Szia. Igen fordítják, de őszintén szólva nagyon lassan halad, mert a csapat aki fordítja sok mást is fordít közben. Én személy szerint nagyon örülnék, ha valaki tovább vinné gyorsabban, mint az a csapat, mert angolul már a 94 fejezetnél tart. Persze díjazom a a fordító csapatot, de nekem ez a kedvencem és rossz, hogy ilyen lassan halad.
2013. ápr. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
egyelőre el vagyok havazva mással, de lehet, hogy nyáron belekezdek... teljesen amatőr vagyok, de érdekelni kezdett a fordítás és szívesen tanulok (mert gőzöm sincs, hogy kéne megcsinálni pár dolgot, majd kérek segítséget) :) és erről kár lemaradni, izgalmas manga :D
2013. ápr. 26. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!