Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a baja mindenkinek a Shiki...

Mi a baja mindenkinek a Shiki végével?

Figyelt kérdés

2013. febr. 27. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudod, én nem is értem mit várnak az emberek, szerintem teljesen logikus és helyénvaló az egész.
2013. febr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát nézd , végig fent tartotta a számomra baromi izgalmas és misztikus szálat , de a vége nagyon felrúgta , persze lehet rá fogni lassú story és a végébe kellett egy kis gyorsaság , de nem jó volt úgy ahogy volt kár érte. Jobb véget is lehetett volna , ami nem vérfürdő de a az anime lezárása is izgalmas marad . Nem azt mondom hogy teljesen elrontotta , mert logikus lépés ... bár nem emberi .. de ez pont annyit megért hogy a 10/ helyett csak 9/-t adtam rá . Egyébként az Another-nek is pont ugyanez a hibája , csak az fokokkal gyengébb szerintem .
2013. febr. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De miben rossz? Miben kellett volna más legyen ahhoz hogy jó legyen? Ugyanúgy az anothernek is szerintem kreatív vége volt, ugye vagy azt csinálják ,hogy egy tök irreleváns karakterre aggatják rá a gonosz szerepét, vagy egy olyanra ami nem hoz meglepetést, ehelyett sikeresen előhozakottak egy korrekt véggel. Melyik animének van kielégítő vége számodra? (Félre ne értsd ,nem offenzív akarok lenni, csak az ízlésedre és a véleményedre vagyok kíváncsi:D )
2013. márc. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nézd , szerintem egyszerűen mind a 2ben a felépített hangulatot elcseszte a vége , az Another egész jó kis horror volt az utolsó 2-3 rész kivételével , Misaki meg rohadtul nem volt logikus , elvileg tudta ki a +1 mégis hagyott meghalni 15 ember ..


A Shikinek viszont borzasztó jó hangulata volt , végig izgalmas krimi , nekem nagyon bejött , de valami más véget vártam volna , ami izgalmas . Mert ez a legegyszerűbb nyírjunk ki mindenkit ... Izgalmas és fordulatos volt végig , miért pont az utolsó 4 részre nem ? Mikor a közepéénél 12-14.rész fele jártam valami epic befejezésre számítottam : Lásd Code Geass 2.évada vége , konkrétan az állam leesett hogy az addig is izgalmas és fordulatos animében még a lezárása is egy baromi nagy fordulat.

2013. márc. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!