Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen ehez hasonlo anime van? (:

Milyen ehez hasonlo anime van? (:

Figyelt kérdés
Helo!! Azt szeretnem kerdezni h nem tudnatok nekem a soul eaterhez hasonlo animet mondani?? De nem ugy ertem h pl mint a fairy tail vagy naruto shippuuden vagy d gray man .... H a mufajuk ugyanaz hanem ugy is h a tortenet is egy kicsit vagy a szereplok vagy a hangulat!! Hasonlit ... Koszi elorre is a valaszotokat!!

2013. márc. 2. 11:05
1 2
 1/11 PainTied válasza:
A Soul Eaterhez hasonlító animét nem fogsz találni. Sok hasonló anime van, de a Soul Eater egy elég egyedi darab. Shonen animékből millió egy van, de a sztori nem lesz hasonló.
2013. márc. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen eleggge klonleges :)) de azert probaltam mar leresni!! Akkor ugy kerdezem olyan ot tudtok mondani mint a soul eater:D
2013. márc. 2. 13:32
 3/11 anonim ***** válasza:

Storyban tényleg nem fogsz , de a Soul Eater fele filler .

Próbálkozz meg esetleg a FMA Brotherhood-al , egyik legjobb történetű anime .


Esetleg itt van még a műfajból pár jobb darab ha válogatni akarsz :


Naruto

Bleach

Dragon Ball

Beelzebub

Busho Renkin

Kekkaishi

Toriko

One Piece

Fairy Tail

Hunter x Hunter

Code:Breaker

Katekyou Hitman Reborn

Claymore

D.Gray-man

Ao no Exorcist

Kenshin

Nurarihyon no Mago

Itsuka Tenma no Kuro Usagi

Fate/Stay Night

Sengoku Basara

Samurai Champloo

History's Strongest Disciple Kenichi

Himawari!!

Brave 10

Kyou kara Maou!

MäR-Heaven

Basilisk: Kouga Ninpou Chou

Saint Seiya

Yu Yu Hakusho

Shaman King

2013. márc. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Koszi;)<3 van egypár ami tetszik igy ranézésre de sajna a nagyrészér már lattam..:( de azert nagyon szepen koszonom:) tenyleg ha meg figyeldd a kerdesem es latod ezt a valaszom akkor kedves 2.hozzászóló ha szabad megkérdeznem neked melyik a kedvenc ilyen fajta animed?:))
2013. márc. 4. 18:20
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja es a mfa -t mar regen lattam nagyon tetszett nekem is:)
2013. márc. 4. 18:21
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát nézd , a shounen fight egy olyan műfaj amit nem túlságosan szeretek mert a legtöbbje sablon .


A One Piece-t ; a FullMetal Alchemist Brotherhood-ot és a Gintamát emelném ki . A One Piece a legjobb kaland anime ; lassan 600.részhez ér .. a FMA legjobb történetű shounen anime szerintem .. a Gintama meg a legnagyobb troll anime a világon :D Ezek nálam mind 8pontosok csak , közelvoltak a 9hez , de elvből nem adok 8 felett shounen fightra.

(innentől neverendeket írok)

Illetve a Hunter x Hunter (2011) amit jónak tartok ez tart 7pontnál , Fairy Tail 6-7nél (talán mivel 5hét és majdnem 4év után véget ér kap egy 7est ) ; Toriko és a Naruto nálam 6oson áll és a Bleachre annó 4-et adtam .

2013. márc. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
(Ezen kívül is vannak amik jónak tartok Pl: KHR ; Beelzebub , de a legjobb 3at illetve a jelenleg is futókat irtam le )
2013. márc. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Deadman Wonderland se rossz bár egyáltalán nem hasonlít a Soul Eaterhez plussz véresebb is plussz (eddig) csak 1 évadot készítettek el
2013. márc. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ugy tunik en akk jobban szeretem ezt a mufajt:D de te akk melyiket szereted /műfajt?/ (en nem kezdem el az ilyen animeket pontozni mert biztos h kihagynej csomot mert szinte mar az osszeset lattam amit irtal kb 2kivetelevel es sose lenne vege:)
2013. márc. 5. 07:19
 10/11 anonim ***** válasza:

Én a Seinen-eket tartom fő műfajnak . Valami epic történetet :

Code Geass

Monster

Rainbow

TTGL

Gyakkyou Burai Kaiji: Ultimate Survivor

Gyakkyou Burai Kaiji: Hakairoku Hen

Akagi

Mirai Nikki

Angel Beats!

Ano Hana

Steins;Gate

Kara no Kyoukai (8filmje)

Shiki

GTO

Denpa teki na Kanojo

Phantom : Requiem for the Phantom

Neon Genesis Evangelion

Fate/Stay Night

Fate/Zero

Fate/Zero 2nd

Mnemosyne

Elfen Lied

Bakemonogatari

Nisemonogatari

Kizumonogatari

Nekomonogatari:Kuro

Ghost in the SHell

Chaos;Head

Casshern Sins

Hellsing Ultimate

Baccano!

Durarara

One Outs

Black Lagoon

Jormungand

Berserk

stb...


Shounenből (ami nem fight) egyet tudnák kiemelni az a Bakuman , 3.évada jelenleg is fut és még 70 rész után is baromi jó.

2013. márc. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!