Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok e olyan animét...

Tudnátok e olyan animét ajánlani ami hosszabb levegővételű, mégis fenn tartja az érdeklődését az embernek, mint nekem a Bleach, és értékeléseken is dicsérik?

Figyelt kérdés
A műfaj szinte mindegy, 17 évesvagyok és fiu, tehát ha tudnátok ajánlami olyat ami korosztályomhoz illik sokat segítenétek. Ezenkívül a szamurájos témák jobban bejönnek minta robotos, de az alényeg hogy legyen akció és karakter történet is:D

2013. márc. 3. 11:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Dragon Ball, Narutot esetleg, és talán még a Yu Yu Hakusho.


De ha megengeded, had ajánlhassak rövidebb 10-30 részes műveket is - kiváló anime mind:


Angel Beats, Hellsing (az OVA is), Ergo Proxy, Wolf's Rain, Highschool of the dead - jó vres-harcos.


Jó szórakozást!

2013. márc. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Dragonball, Yu yu hakuso, Slayers, Naruto egész jó alapműveknek számít nekem nagyon bejött még a Ragnarok the animation.
2013. márc. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
High school dxd elég jó történettel indul. :)
2013. márc. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ecchi is lehet ;)
2013. márc. 4. 18:07
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha véget nem érő de mégis élvezhetőt akarsz akkor One Piece, az eleje kicsit döcögősebb de később beindul és nincs tele értelmetlen fillerekkel.


Ha még nem láttad akkor mindenképp ajánlott a Fullmetal Alchemist Brotherhood és a Death Note esetleg Trigun.


Szamurájos pl az Afro szamuráj.

2013. márc. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Gintama :) szamurájos, sok poén, és kevés harc. Jó zenék, és a grafika is viszonylag jó, nekem mondjuk tetszik :)

A lényeg, hogy a paródia és vígjáték az egész lényege, szóval sok értelem nincs benne, és egy bizonyos értelemben, ecchi is.. XDD

Amúgy ha jobban benne vagy az animékben, lesz majd benne Bleach utalás is :) na meg persze az összes többi :D

2013. márc. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 beata456 ***** válasza:
Code geass, ezen tuti nem unatkozol majd. :)
2013. márc. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A Soul Eater 51.részes de nagyon.A 17 éves fiúknak csinálták azt az animét.
2013. márc. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Code geass, Fullmetal alchemist + az FMA brotherhood, Hellsing + ova, Death note és a Yu yu hakusho bár ezeket már mind leírták előttem.
2013. máj. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!