Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Clannadnak lesz harmadik évada?

Seres Timon kérdése:

Clannadnak lesz harmadik évada?

Figyelt kérdés
Ha lesz akkor mikorra várható? (google majdnem, hogy csak indavideót dobott ki azért kérdezek itt!)

#anime #Clannad 3. évad
2013. márc. 10. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem lesz , úgy gondolom elég kerek vége van .

Ha tetszett esetleg nézd meg az Ano Hana-t és az Angel Beats!-et , nálam drámába verte magasról a kliséfest Clannad-ot.

2013. márc. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Angel Beats-t már láttam :) de a másikat majd megnézem

Köszi amúgy az infot

2013. márc. 11. 16:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem azért nem lesz mert kerek vége van hanem azért mert eddig tart a játék xD

Én 1 movienak vagy 1 kotomi speciálnak örülnék de már nem foglalkoznak vele 2011-2012 között kijött ps3 a clannad játék (nem tudom hogy változtattak-e valamit v nem)


Amit ajánlok: játssz a visual novel-jével jobb mint anime :D

2013. ápr. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Clannadot ne szóld le, külömben baj lesz.Hiába kerek a történet, de szerintem lehetne még belőle még egy évad legalább.Mivel olyan csodálatos, a bajok utáni időket, is jó lenne látni.Pl Ushio felnő, Sunoharáékról is lenne szó.Hogy az mire jutott, az életben , és hasonló történések.De Nagisa & Tomoya & Ushio is szerepelne nagyrész benne :D
2013. szept. 26. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"A Clannadot ne szóld le, külömben baj lesz.Hiába kerek a történet, de szerintem lehetne még belőle még egy évad legalább.Mivel olyan csodálatos, a bajok utáni időket, is jó lenne látni.Pl Ushio felnő, Sunoharáékról is lenne szó.Hogy az mire jutott, az életben , és hasonló történések.De Nagisa & Tomoya & Ushio is szerepelne nagyrész benne :D"


Ezzel annyi gond van hogy mind filler lenne, ha jó az információ forrásom, a Clannad játéka is ugyanott zárul ahol az anime, szóval maximum filler/Spinn-off évad lehetne. Szerintem teljesen felesleges belerondíttani, személyszerint hypoltnak érzem a Clannadot, de legalább részben alakított valamit a második évad, ahol már nem a sulis kliséket kellett nézni.

2013. szept. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!