Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok jó harcolós animeket...

Tudtok jó harcolós animeket mondani? (lent leírom, hogy melyikeket láttam és ezekből melyik tetszett)

Figyelt kérdés

Tetszett: One piece, Dragon ball, Yuu yuu hakusho, Inuyasha

Nem tetszett: Bleach, Naruto, Katekyo hitman reborn, D.gray-man

A tetszettekhez hasonlót keresnék. Ja és lehetőleg ne legyen epizodikus és ne legyen benne férfi szerelem, meg mellek mutogatása.



2013. márc. 11. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát nézd a One Piece és a dragon ball a shounen fightok királya .

A D.Gray-Man az a Seinen határokat feszegeti , megkell érteni próbálja a kegyetlenségét bemutatni .

A KHR egy sablon és kicsit gyerekes mégis megéri megnézni 2 sablon arcot megcsináltak nagyon nézhető kategóriára .


Próbálkozz meg a Hunter x Hunter-el ajánlom a 2011es remakejét , lassan túléri a régit , egyik olyan anime ami szembeköp a sablonoknak.


Esetleg a Claymore , ez is a seinen határa , véres , kegyetlen , gore , és baromi jó , Naruto elbújhat mellette.


Kekkaishi , ízlés kérdése , ayakashi-król szól , nekem 1 fokkal jobban tetszett mint a Nurarihyon no Mago


Shaman King , régi kedvencem , akárhogy sablonos mint a YYH vagy bármelyik más tömeg anime , megéri megnézni Zeke és Yoh miatt .


Fairy Tail , próbáld be , hangulat a zene és a grafika kombó elégjó.


Ao no Exorcist , hát szerintem a nagy gond vele hogy elvan poénkodva , sokkal gyengébb a D.Gray-Man-nél


Kenshin , ez is egy régi shounen , yyh után volt , egész jó , csak a fele filler .


Soul Eater , elég egyedi , csak sajnos szintén a vége egy fillerfest ....


FMA + FMA Brotherhood , nem a harcon van a hangsúly , viszont az összes itt általam és általad írt shounen-t (claymore-n kivételével) magasról rongyáveri .

2013. márc. 13. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi. Nem gondoltam volna hogy még ennyi harci anime van, majd ezek közül válogatok. Még egyszer köszi.
2013. márc. 13. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!