Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hunter x Hunterből a Kurapika...

Hunter x Hunterből a Kurapika szál kihagyható?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik az anime, de Kurapika karakterét nagyon nem szeretem és van ez a szál ahol ő van a középpontban, de elég mellékszálnak látszik.

Ez kihagyható, vagy történnek benne olyan dolgok, amik a főszál szempontjából fontosak lesznek?



2013. márc. 13. 18:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagyható, az összes arcban történnek olyan dolgok, amik kihatásra vannak a történetre.
2013. márc. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ne hagyd ki a Yorshire-i arc az eddigi legjobb arc . A pókok miatt később is lesz lényege az arcnak.
2013. márc. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Hát olyan 4-5 rész után annyira nem jön be. A fantom társulatból van néhány érdekes alak, de túlságosan Kurapika központú az egész :S

Gonnak és Killuának nagy szerepe lesz benne?

2013. márc. 14. 12:51
 4/17 anonim ***** válasza:

Túl nagy nem , de lesz . Ne 3-4 részről itélj , Kurapika vs Uvogin után kezd az egész beindulni 48-58 ig epic .


Ui: Hisoka SmS EPIC XD

2013. márc. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Na igen, még Hisoka az aki miatt megéri nézni, de eddig itt nem volt sokat, csak mindig Kurapika. De ha 58. részig tart, akkor csak kibírom.
2013. márc. 14. 13:41
 6/17 A kérdező kommentje:
Remélem utána meg nem az lesz, hogy Leorio kerül a középpontba...
2013. márc. 14. 13:41
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem utánna jön egy szerintem vér unalmas rész a Greed Island , bár a végére beindult , és hamarosan kezdődik a Chimera Ant-arc amit nagyon várok már , ahogy hallottam a seinen határait fogja súrolgatni , ha nem cenzurázzák szarrá.
2013. márc. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Még a mostaninál is unalmasabb? Te jó ég... Pedig olyan jól indult.
2013. márc. 14. 13:58
 9/17 anonim ***** válasza:
Lehet hogy te nem fogod unni majd a Greed Island ívet, Kurapica egy részben fog szerepelni kb 3-4 percet, Leorio meg abszolút nem. Gon és Killua központú az egész, bár személy szerint én is ezt tartom a leggyengébbnek. :D A Yorkshin arc szerintem zseniálisan jó, de a kedvencem nekem a tornyos részek voltak. Gon vs. Hisoka felbecsülhetetlen epic volt. :D Meg persze mangában a kiméra hangya ív, ami nem a seinen határait súrolja, hanem mind témábam, mind brutálitásban bőven seinennek számít. Teljesen más hangulata lesz mint az eddigi hunter arcoknak.
2013. márc. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
45%
Mondom a legjobb arc lesz ... Gyéren indul de a vége felé nagyon epic , jó már amennyira egy shounen fight az lehet , de messze naruto szint felett , közeledik a OP szinthez :D
2013. márc. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!