Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Halálra unom magam milyen...

Halálra unom magam milyen animét nézzek meg?

Figyelt kérdés
Már egy csomót megnéztem egy csomót megjegyeztem amik úgy ahogy bejöttek, de egy csomót el is felejtettem mert unalmasak voltak, most pedig semmi ötletem.... Valamit ami tuti hogy úúú de jó olyat tudtok mondani? és azt is hogy miért olyan úúú de jó xD *.*

2013. ápr. 2. 12:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a narutoval lehet kínozni (engem legalább is xd) de ez ízlés kérdése. Aki a történet központú dolgokat szereti, annak jó az Angel Beats, aki a harc központúakat, annak a naruto.
2013. ápr. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
9. válaszoló, ezt kinek írtad? Ki isteníti a naruto shippundent? Gondolom nem nekem írtad, de akk kinek? Mert nekem ez magas, hogy elyik válaszra reagáltál így :P
2013. ápr. 3. 15:06
 13/15 anonim ***** válasza:
Az uccso valszadonak: igazad van (abban h mas a velemenyunk) boccs h leszoltam nem akartam masokat megbantani tobbe nem irok ilyeneket bocsi:D
2013. ápr. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
A Naruto témát mellékeljük pls, thx ♥ Még valami? Vagy ennyi az össz valamirevaló anime? :'(
2013. ápr. 5. 18:44
 15/15 anonim ***** válasza:

d.gray-man

brave 10

nurarihyon no mago

code breaker

fma-testvériség

devil may cry

2013. ápr. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!