Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mien magyar szinkronos animéke...

Mien magyar szinkronos animéket tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
eddig láttam a naruto, buj buj szellem, soul eater, yugio, full metál, bleach nem teccik a szellemfiut nézném de nemtaláltam meg a 2 részt csak össze vissza van ha esetleg tudnátok linket adni hogy sorba megnézhessem az úgy jó lenne :)

2013. ápr. 7. 01:44
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
köszi de egyértelmü szerintem hogy nem ok nélkül tettem ki eszt a kérdést szerintemis jobb a felirat de én dixlexiás vagyok és meggyűlik vele a bajom és nem tul nekem nem annyira élvezetes hogy aligbirom elolvasni a feliratot persze eltudom nézek narutos shippudent is de nehezen ugyhogy ezért kértem szinkronosokat remélem megértettétek :)
2013. máj. 14. 15:55
 12/15 anonim ***** válasza:

Nana (örök kedvenc) :3

Soul Eater :3

Tokyo Mew Mew (25.részig van leszinkronizálva)

Lovely Complex

2013. aug. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 mikasa ***** válasza:

d.gray-man

csaj komandó

sámán király

vampire knight full metal panic és full metal alchemist is és ebből két évad is van valamitnt talán a kilari vagy a deltora quest

blood+

trinity blood

chrono chrusade

penge

rozsomák

vasember

conan a detetive

2013. szept. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 mikasa ***** válasza:
bocsi náhány később jutot ezsembe slayer öszesen öt évad van belöle kaleido star
2013. szept. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Deatch Note -ot ajánlom figyelmedbe!Biztos vagyok benne hogy tecceni fog és a szinkronja is nagyon jó!! Nem túl hosszú de nagyon tartalmas anime ( 37 részes) egy napja végeztem vele és nem bántam meg hogy megnéztem ;)
2013. okt. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!