Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek hogyan csináljam...

Szerintetek hogyan csináljam meg a Pikachu cosplay-em?

Figyelt kérdés
A kérdés igazából az lenne, hogy a farkát miből csináljam meg? Az a 'kartonra sárga anyagot ragasztunk' dolog nekem annyira nem tetszik. Van más ötletetek erre? :D Vagy, ha mégis a kartonpapíros dolog lesz, akkor azt hogy tegyem rá a sárga egyberuhára? A ruha majd varratva lesz varrónővel. (Semmi öv, meg ilyenek nem lesz/nek rajta..) Nagyon félek, hogy végül nem lesz ebből semmi. Mondjuk nyárig még van idő. Kérlek, segítsetek, életem első cosplay-e lesz! Előre is köszönöm! :DD

2013. ápr. 8. 18:23
1 2
 1/11 anonim válasza:
Próbáld meg dróttal merevíteni.
2013. ápr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet!:3 De azzal is..öm..hogyan?:/:)
2013. ápr. 13. 13:42
 3/11 Yumi Zakuro válasza:
Szerintem is a dróttal merevítős módszer lenne a legjobb. :DD Én is voltam egyszer Pikachu, csak nem conon, hanem csak itt farsangon, a "nagy közönség" előtt nem merném bevállalni. ^^" Mondjuk én a farkát kihagytam, így is utolsó este csináltam meg áramszünetben. ._. Szerintem úgy csináld meg, hogy ugye kész lesz a farok rész amibe még vattát bele tudsz tömködni, és belerakod a drótot (vastag, erős drótot érdemes) és köré tömködsz vattát, vagy mást, a lényeg, hogy ilyen pufis legyen. Vagy ha nem teszel bele drótot úgy megtömöd, hogy kő kemény legyen, én a fülét csináltam meg, de majd' egy csomag csomag vatta rá ment, igaz így utólag meglehetett volna oldani mással is, de akkor úgy azzal tűnt ésszerűnek. ^^' De a drótos az jobb, kevesebb a munka igény és kevesebb anyagot kell felhasználni, meg egyszerűbb is szerintem. :DD Hát izé... remélem tudtam segíteni. ^^"
2013. ápr. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, így már nem tűnik lehetetlennek. :DD Hát ..nekem majd erősen le kell küzdenem a félelmemet, hogy ki fognak nézni onnan Pikachuként. xD
2013. ápr. 22. 21:17
 5/11 Yumi Zakuro válasza:
Biztos nem fognak, sok Pikachu van, és vannak közöttük elég jók is. :DD Ha sikerül egy szupi kis cp-t összehoznod, biztosan nagy sikered lesz a fotósok körében. :DD A nagy Pokemon fanokat (hidd el, elég sok van XD) nem érdekli, hogy mennyire "tömeg cosplay" (szerintem hülye fogalom, de sajnos sokan vélekednek erről a dologról negatívan XD). :DD
2013. ápr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hat remelem nem lesz rossz meg nevetseges.:D:333
2013. ápr. 26. 23:06
 7/11 anonim ***** válasza:
Övedbe bedugod:D:D
2013. ápr. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
*anyagból lehet övet csinálni, és akkor ahhoz egy szivaccsal jól kitömött, ja és tényleg drótos, szivaccsal megtöltött anyag, és bele egy drót, és aköré menne a szivacs pl?:):) v egy wc-papírgurigára ráragasztod:D:D:D De am papírt is lehet hozzávarrni, + lehetne még úgy is ,hogy a farkat, mondjuk egy kitömöttet rávarrsz a hátadra, ha ki van tömve a farok, akkor el is áll picit a hátadtól, de mégsem lóg:):)
2013. ápr. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kosziii.:3
2013. ápr. 27. 11:02
 10/11 anonim válasza:
A nyári Mondoconon én is Pikapika leszek. Bár majd a vizsgák után kezdem el a farkat meg a fület megcsinálni. Ez a drótos megoldás teccik. Jó ötlet. A conon találkozunk ;-)
2013. jún. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!