Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok mondani ezekhez hasonló...

Tudtok mondani ezekhez hasonló animéket?

Figyelt kérdés

Naruto Shippuuden, D.Gray-man, Fairy Tail, Junjou Romantika, Mirai Nikki, Ao no Exorcist, Sekaiichi Hatsukoi, Deadman Wonderland, Elfen Lied, Guilty Crown, Soul Eater, Sword Art Online, Gravitation.

Ezeken kívül még elég sokat láttam, de ezeket szeretem nagyon. ^^

Olyan animéket keresek, mint a föntiek, vagy olyat, amiben van romantika, mágia, brutális, véres jelenetek, harcok, fantazy, természetfeletti dolgok, shounen ai, vagy yaoi.



2013. ápr. 14. 02:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

és ez így egyszerre ?xD


D.gray-man , naruto , sao , gc , deadman , ao nohoz bármelyik tömegshounen olyan.

legjobban a HxH (2011)et és a One Piece-t tudnál ajánlani a futók közül . A régiek közül a Dragon Ball-t. Talán a KHR-t a Shaman King-et és a Yu Yu Hakusho-t.

2013. ápr. 14. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ennek a felét már láttam, de azért köszi! ^.^
2013. ápr. 14. 03:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Heló!


Hellsing, Hellsing Ultimate, Angel Beats!, Pet Shop of Horrors, Devil May Cry, A vadon hercegnője, D, a vámpírvadász - Vérszomj, valamint esetleg a First Squad - bár ez a leggyengébb a felsoroltak közül, de egynek talán jó lehet.


Jó szórakozást!

2013. ápr. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ClaySaad ***** válasza:

az animek javát már láttad:)

Angel Beats véres a végén romantikus

Blood C véres harcolós

Claymore(legjobb) harcolós véres brutál

Bleach harcolós

Higurashi no Naku Koro ni horror enyhén véres

Vampire Knight romantikus

Tsubasha Cronicle harcolós romantikus

2013. ápr. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt szerintem tetszeni fog.


[link]

2013. ápr. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!