Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ajánlanátok valami szerelmes...

Ajánlanátok valami szerelmes animét? (több lent)

Figyelt kérdés

Szóval nemrég néztem végig a Toradorát és annyira tettszett hogy elkezdtem utánajárni az ilyen fajta de semmi eredmény.

mármint az én szűrőim szerint:

-gimibe játszódjon

-inkább a fiú szemszögéből(énis az vagyok)

-ne legyen nagyon hosszú

-a grafika is lényeg

namármost sok helyen láttam egy csomó félét leírtak hogy milyen jó (pl.Special A (abban viszont olyan ternmészetellenesen nagy szereplők voltak hogy O.O ))

de egyik sincs olyan jó mint a Toradora.

LEhet hogy nincs is több ilyen anime?



2013. ápr. 14. 18:11
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*ilyen fajta animeék után
2013. ápr. 14. 18:12
 2/13 anonim ***** válasza:
Lovely Complex asszem 20 valahány részes
2013. ápr. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
azt már láttam de azért köszi :)
2013. ápr. 14. 18:35
 4/13 xHaru ***** válasza:
...ez komoly? Egyébként a haverjaid előtt beismered hogy romantikus animéket nézel???
2013. ápr. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Fiú vagy és szereted a Romantikus animéket én lány vagyok és alig veszem rá magam hogy megnézzek egyet azt hallottam ez jó

Kimi ni todoke hány éves vagy ?

2013. ápr. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
miért baj hogy szereti a romantikus animéket?
2013. ápr. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tonari no Kaibutsu-kun.Nekem tetszett.Egyébként ne hallgass az ilyenekre.Bátyám is szereti az ő elmondása szerint "aranyos" animéket.Ezt általában a romantikusokra mondja.
2013. ápr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
16 leszek nemsokára és ne egy izomagyú bunkó f@sznak gondoljatok.Mert akkor igen ciki lenne.B*zi sem vagyok egyszerüen csak tetszenek ezek a sztorik meg hogy hogyan jönnek öszze.egyébként a természetem miatt sokan kigúnyolnak de nem érdekel...
2013. ápr. 15. 20:45
 9/13 A kérdező kommentje:
amugy a haverjaim meg tudják ezt rólam......ugyhogymért baj az?
2013. ápr. 15. 21:02
 10/13 anonim ***** válasza:
Kaichou wa maid-sama, a lány szemszögéből játszódik többnyire, de szerintem nagyon jó és nem baj hogy fiú létedre érdekelnek az ilyenek :)
2013. ápr. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!