Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Narutósok! Szerintetek mi...

Narutósok! Szerintetek mi lesz naruto, madara, obito, és az egyesitett shinobi haderő reakciója amikor megjelennek a hokagék és sasuke? szerintetek létezik h madara vagy obito végül jó lesz a hokagék vagy valaminek a hatására?

Figyelt kérdés
én már alig várom h ahhoz a fejezethez érjünk ti hogy vagytok vele? :D de azt olvastam h sajnos ezen a héten megint nem lesz manga, sok komit ki mit gondol

2013. ápr. 29. 19:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"szerintetek létezik h madara vagy obito végül jó lesz a hokagék vagy valaminek a hatására"

Ez a legszánalmasabb dolog lenne, ami csak történhetne. Így kiderülne, hogy a Naruto csak tényleg egy nagy gyerek mese, ahogy a mangaka nyilatkozta.

2013. ápr. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Madara remélem, hogy nem lesz jó. Nem lenne sok értelme.. Neki így gonoszan van karaktere, ha megtérne elveszítené ezt.

Obitonál fenn áll a veszély :S remélem hogy ő se tér meg, azért kicsit sok lenne már a jóból :D


Egyébként amikor megérkeznek, valószínű, hogy meglepődnek. Mást nem is lehet nagyon elképzelni..

2013. ápr. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

" "szerintetek létezik h madara vagy obito végül jó lesz a hokagék vagy valaminek a hatására"

Ez a legszánalmasabb dolog lenne, ami csak történhetne. Így kiderülne, hogy a Naruto csak tényleg egy nagy gyerek mese, ahogy a mangaka nyilatkozta. "



Elsővel teljesen egyetértek , Kishimoto legnagyobb failja lenne.

2013. ápr. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Madara nem lepődne meg annyira, mert már tudja, hogy Hashirama-t feltámasztották
2013. ápr. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek mi lesz naruto, madara, obito, és az egyesitett shinobi haderő reakciója amikor megjelennek a hokagék és sasuke?"

Mint már az előttem szóló is mondta Madara már tudja, viszont a többieknek leesik majd az álla. Bár mivel Naruto érzékeli a chakrát így előfordulhat, hogy hamarabb meg érzi Sasuke vagy Minato közeledtét.

"szerintetek létezik h madara vagy obito végül jó lesz a hokagék vagy valaminek a hatására?"

Hát "jó lesz" az érdekes kifejezés, mert tulajdonképpen Obito jót akar az embereknek a maga fura és őrült módján.

Madara meg olyan mint egy havi bajos nő xD Soha sem lehet tudni hogy mit várjunk tőle. De azt eltudom képzelni, hogy jók lesznek,de csak mikor már élet és halál között lesznek kb. úgy mint Pain.

2013. ápr. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 SoKo válasza:
Szerintem nagy harc lesz!
2013. máj. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Nirata ***** válasza:

Hát szerintem Madara és Obito már túl messzire mentek ahhoz, h vissza tudjanak fordulni.

AMI PEDIG A CSATÁT ILLETI, én két dologra vagyok kíváncsi:


1, Sasuke arcára amikor meglátja Narutot


2,Minato ajándékára (bár van sejtésem)

2013. máj. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én meg arra vagyok kíváncsi, hogy ezután lezárják e az egészet, mert már nem nagyon lehetne hova folytatni.
2013. máj. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nirata! mi a sejtésed? :D ird meg privibe
2013. máj. 2. 19:23
 10/12 anonim ***** válasza:

SPOILER!


Madara le veri az 5 kagét! :D

2013. máj. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!