Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok nekem animéket írni?

Tudnátok nekem animéket írni?

Figyelt kérdés

Amit eddig láttam, bleach, naruto és shippuden, katekyoushi hitman reborn, soul eater, death note.

És ha lehet valaki magyarázza el mirő szól a one piece mert mindenki azt írja.



2013. máj. 1. 19:55
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
yu yu hakusho, és a d.gray man kimaradt
2013. máj. 1. 20:43
 2/24 anonim ***** válasza:

One Piece : Egy kalózról Luffyról szól , aki összeszedi a csapatát és a Grand Line-ra akar menni hogy megszerezhesse Gold Roger kincsét és ő legyen a kalózkirály . Szerintem magasan a Naruto és a Bleach szintje felett áll . Igazi olyan kalandos anime , tele érdekességekkel és olyan világgal amit valszeg egy másik animében sem láttál , mert tényleg elég bonyolult a világa . Harcokban sem utolsó , lesznek epic fightok : Arlong ellen ; Croco ellen ; God Enel ellen ; Luccy ellen ; Moria ellen csak hogy a nagyokat mondjam , sőt , van olyan arc ami háború és nem úgy háború mint a narutoban hogy 2 rész fut naruto a háborúba 10rész filler. Hanem normálisan mutatjátk mi történik ott , végig 40részen át .


Kis ízelíttő : http://www.youtube.com/watch?v=zRjoqi-870A


Régen egyébként én is nagyon nehezen kezdtem bele de megérte.

2013. máj. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Röviden az amit az előző írt -bár a youtube videó egy movieból van :D


Ha még nem láttad, akkor nézd meg a Fullmetal Alchemist Brotherhood-ot, az egyik legjobb anime sztem, ez teljesen a mangát követi. Ha tetszett akk van a "sima" Fullmetal Alchemist ez kevesebb részből áll, Kapzsi felbukkanásától kezdve teljesen eltér a manga sztoritól és így egy alternatív befejezése van.

A Trigun se rossz, egy nem túl hosszú lövöldözés sorozat. Vagy a Deadman Wonderland, de az sajna leállt az 1. évad végén.

2013. máj. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindekettőtöknek, azt hiszem beléenézek a one piecebe ha ennyire érdekes és a másik 3 animébe is természetesen. Köszönöm Köszönöm
2013. máj. 3. 20:17
 5/24 anonim válasza:

Black Cat - 23 részes, alapvetően egy fejvadászról szól, aki megunja, h parancsolgatnak neki, így kilép a szervezetből és korábbi munkaadói vissza akarják csábítani/megölni. Közben persze bonyolódik a történet, de megéri elkezdeni.


Angel Beats! <- ez nagyon jó, de sajnos csak 13 rész. Vicces, szomorú, és pont annyira komplikált, h gondolkodjon rajta kicsit az ember, de megérti. Még az elején, vmelyik részben, a közepe felé sírtam a röhögéstől, a végén pedig majdnem a szomorúságtól. 20 éves srác vagyok és majdnem elsírtam magam rajta. Megható történet.


Another - 12 részes horror, thriller, misztikus. Magával ragadó, nagyon hangulatos.


Highschool DxD - 12 részes ecchi. Hú...ez volt az első és idáig egyetlen ecchi, amit láttam, de nagyon odaütött. Sokak szerint az egyik legjobb a műfaján belül (mondom, saját véleményem nincs, nem tudom mihez viszonyítani).

2013. máj. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Egyébként ha beleakarsz nézni a One Piecebe és eldönteni h érdekel-e, tetszik-e akkor a legeleje nem lesz túlságosan izgalmas. Szal jobban felkeltheti az érdeklődésed ha későbbi részekbe nézel be pl. az Arlong arc, vagy Water Seven és CP9 arc, sztem ez utóbbi az eddigi legjobb. (Alabasta arc-ot csak azért nem említem, mert emlékeim szerint az jóval hosszabb)
2013. máj. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Nem mond hülyeséget az előző. Én a Sabaody-tól kezdtem nézni ott lettem "szerelmes" a One Pieceben , ott értettem meg hogy miért mondják hogy sokkal jobb mint Naruto vagy a Bleach . Ráadásul a Sabaody után az Impel Down és a Marinforde war arc is baromi jó .

Utánna mikor beértem az animét (kb 515nél járt akkor 1és fél éve volt :D ) utánna kezdtem bele előlről , és igaz hogy a Cabaji-s meg Buggy-s szál nem túl izgalmas , de az Arlong Park arc vagy a Vivi-s szál baromi jó lett .

2013. máj. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Mi az az ecchi?


Szóval legyek kitartó a részek nézésében mert az elején még nem olyan jó. oké.


Köszönöm megint.

2013. máj. 4. 16:02
 9/24 anonim ***** válasza:

Ecchi :

Anime vagy manga enyhén szexuális, erotikus tartalommal. A szó eredeti jelentése illetlen, buja. Nem nyílt szexualitásról van itt szó, mint a hentai esetében, inkább a humoros, gyakran félreérthető jelenetek állnak a központban.


Forrás : AA

2013. máj. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2013. máj. 5. 16:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!