Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Az emberek néhány animeben...

Az emberek néhány animeben hogyan szerethetik a fillereket?

Figyelt kérdés

Pl ha benézek egy Naruto topicba egy filler rész után, mindenki szidja hogy milyen rossz, meg pocsék meg felesleges.

Most a legutóbbi hunter x hunter rész után benéztem pár hxh topicba és mindenki azt írja, hogy milyen jó meg remek volt a filler.

Ez csak számomra érthetetlen, hogy valaki élvezi a fillereket?

Meg ha a hxh fillerre ilyen sokan mondják, hogy remek, akkor a Narutora miért nem, hiszen filler mind a kettő.



2013. máj. 9. 09:14
1 2
 1/12 Nirata ***** válasza:

Ízlések és pofonok...


Személy szerint amíg nem olvastam a mangát nem tudtam mindig eldönteni,h most filler-e vagy sem...

Néha van egy pár jó,de mostanában egyre rosszabb,és nagyon sok

2013. máj. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egy dolog , a HxH-ba nem fillereztek az újba , mivel 14évnyi mangájuk van , felesleges lenne . Azért utálják a naruto fillereket mert szarok ... ezért utálták a bleach fillereket is . A One Piece az egyetlen anime ahogy úgy fillereznek hogy konkrétan történetbe is beleillene ..
2013. máj. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Pedig mindenhol az olvastam, hogy a legutóbbi rész, azaz a 78. filler volt.
2013. máj. 10. 11:13
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehet , viszont a történetbe tökéletesen bele illet . Viszont amúgy erősen kétlem , minek fillereznének új arc kezdésénél, ráadásul még Meruem se tűnt fel .
2013. máj. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Utána jártam, nem teljesen volt filler, de 10 mangaoldalt dolgozott fel, szóval kb a fele az volt. Hogy minek, azt nem tudom.
2013. máj. 10. 12:02
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó 80rész alatt fél résznyi filler ... narutoba 80rész alatt van vagy 60rész filler.. kis külömbség , és ritka rossz side storykat csinálnak benne ..
2013. máj. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ez teljesen igaz :D

Mondjuk hxh-ban én sem mondtam volna meg, hogy filler, ha nem olvasom el, Narutoba meg egyből meg lehet mondani, annyira borzalmas mindegyik.

2013. máj. 10. 13:24
 8/12 Nirata ***** válasza:
Sajnos a Narutot nagyon elrontják a fillerekkel... És persze muszáj volt a csata közepébe berakni vagy 20-at, nehogy élvezni tudja az bember
2013. máj. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ott valamiért nagyon szeretik a fillereket, de remélem majd lesz egy vágott verzió, mint a dragon ballból.
2013. máj. 10. 13:49
 10/12 anonim ***** válasza:

NEm poénból fillereznek , egyszerűen a Naruto nagyon beérte a mangát , kb megint utóbbi fél évbe nem volt story rész ..

a Fairy Tail is ezért állt le , nem volt anyag és inkább szünetre ment mint hogy egy hosszabb fillerfestet tart..

2013. máj. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!