Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a véleményed a Fairy Tailről?

Mi a véleményed a Fairy Tailről?

Figyelt kérdés
Én nagy One Piece rajongó voltam, de miután megnéztem ezt a zseniális animét az one piece már nem is érdekel, mert ez annyival jobb. Nem tudom feldolgozni, hogy lehet valami ilyen jó, nem is akarom már mást nézni. Ti hogy vagytok vele?

2013. máj. 25. 14:42
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Nekem a Fairy Tail a 2. kedvenc animém. A One piece-ben hányadik részig jutottál el? Ugyanis az 1. kedvencem a One Piece. Csak az a baj, hogy a Fairy Tail-t a Nagy Mágia játékok közben fejezték be, sajnos utolérték a mangát. Ezért kiszámíthatatlan ideig várni kell rá. De én nagyon szeretem mindkettőt. :)
2013. máj. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
Amúgy a One Piece-ben hányadik résznél tartasz? Várom a válaszodat.
2013. máj. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
A legutolsónál ami kijött.
2013. máj. 26. 11:24
 4/22 anonim ***** válasza:

Hehe, (már bocs de) nem tudom elképzelni, hogy az a szar Fairy Tail anime adaptáció hogy tetszhet ennyire másnak, hogy még az OP-t is rosszabbnak tartja.

A Fairy Tail manga egy kiemelkő manga, a világa szép, és a rajzolása is, és a karakterek is egyediek. Hangulat viccesebb a vicces résznél, komolyabb a komoly résznél. Az érzelmeket nagyon jól átadja. Ellentétben az animével ezeket még feleannyira sem adja vissza. Gyerekes, agyoncenzúrázott, és már-már erőltetett. Az elején nekem is tetszett, de valahogy hiányoltam belőle a komolyságot. Aztán váltottam a mangára, hátha az jobb lesz. És igen, mérföldekkel jobb a manga mint az anime.

Az anime nekem 4/10.

2013. máj. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nem egyediek a karakterek, ugyan olyanok mint az one pieceben, de szerintem sokkal jobb.
2013. máj. 26. 11:31
 6/22 anonim válasza:
4. választ adó: Te egy barom vagy. Egy óriási hülye. Hogy adhatsz rá csak 4/10-et??? Azért mert talán a manga "jobb", attól még nem kéne rossznak mondani, oké? Hülye barom!
2013. máj. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
6. Állítsál már magadon. Mit szidod azért, mert más a véleménye? Nőj fel és aztán írogass ide.
2013. máj. 26. 11:49
 8/22 anonim válasza:
Oké, tényleg gyerek vagyok még. 12 éves lány. Mivel rák és sárkány a horoszkópom, és ami a rákra igaz, hogy az ilyesmik a sírba visznek. A sárkányról pedig annyit tudok mondani, hogy agresszívnak írják de egyben kedvesnek. Japán horoszkópom a Vörös Tűz, azaz a Kyushi. Minden illik rám amiket leírtam. Attól függ milyen az ember akivel beszélek, mit hoz ki belőlem. És egy kissé makacs vagyok, de azt hiszem inkább hagyom ezt a kérdést. Az első válaszomban próbáltam kedves lenni, de úgy látom nincs értelme.
2013. máj. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
Elegem van. És bármit írtok, attól még majd nézem és számíthattok rá, hogy még írok ide.
2013. máj. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Írjál, de normálisan.

Tudod vannak eltérő vélemények és attól, hogy neki nem tetszik az ami neked, attól még nem hülye és nem kell neki ilyeneket írni. A horoszkóp rossz kifogás.

2013. máj. 26. 12:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!